Interiér
 

Rad Fiat 500L Living vás prekvapí je štýlový nielen zvonka ale aj zvnútra. Zvoliť si môžete z 6 prevedení interiéru a 8 typov prístrojovej dosky.

Nový Fiat 500L Living ponúka výbavu, ktorá je hodná skôr vyššieho automobilového ,  čo dokazujú napríklad nové kožené interiéry, integrovaná navigácia či zadná kamera asistujúca pri parkovaní.

  5-miestna či 7-miestna verzia?

 

Fiat 500L Living kombinuje nadpriemerne efektívne využitie vnútorného priestoru a nezameniteľný dizajn Made by Fiat. Vďaka tretiemu radu sedadiel je tento model najkompaktnejším sedemsedadlovým (5 +2) vozidlom vo svojom segmente. Disponuje dĺžkou 435 cm, šírkou 178 cm a výškou 167 cm. Aj keď je o 20 cm kratší ako kombi segmentu C, poskytuje výnimočný komfort, priestrannosť a prepravnú kapacitu, čo okrem iného dokazuje aj batožinový priestor s objemom 638l.

To sú hlavné ingrediencie novej koncepcie, ktorá nevychádza iba z technickej špecifikácie, ale predovšetkým z využiteľnosti vnútorného priestoru. Životný priestor totiž u tohto modelu hrá hlavnú rolu.

Štandardná výbava naviac obsahuje systém Cargo Magic Space, ktorý umožňuje 3 varianty usporiadania a delenia batožinového priestoru.