Technológia

 

S modelom 500L môžete byť neustále pripojení k internetu, k obľúbenej sociálnej sieti alebo si prehrávať hudbu, alebo využívať prvky bezpečnosti.

   

Rádio Uconnect

Vďaka autorádiu s Bluetooth® a prípojkám USB a AUX môžete telefonovať s pomocou hands free alebo počúvať hudbu priamo z vášho telefónu alebo MP3. To všetko bez odpútania pozornosti od riadenia. Zásluhu na tom má intuitívna dotyková 5” obrazovka, praktickéovládače na volante a hlasové ovládanie.

   

Navigácia k Rádiu Uconnect

 

 

Uconnect TM 5 "Radio predstavuje integrovaný navigačný systém vyvinutý v spolupráci s TomTom.Jednoduchý a intuitívne ovlávaný systém, ktorý vám prináša mapy 45 európskych krajiín do 5" farebného dotykového displeja s prednahratou sadou hlasových príkazov.
Obsahuje inteligentné funkcie ako napr: schopnosť nájsť najrýchlejší či nákladovo najefektívnejšiu trasu (IQ Routes) a bezpečne poradí s výberom správneho jazdného pruhu pri zjazdov alebo križovatkách (Advanced Lane Guidance).
Taktiež včasne upozorňuje na umiestnenie na meranie rýchlosti v prípade statických kamier kamier a fotoaparátov na semaforoch. UconnectTM 5 "Radio Nav je dokonalým pomocníkom aby ste si mohli vychutnať radosť z cestovania.

   

Tempomat

Jazda je uvolnená a bezpečná: elektronický tempomat riadi a udržuje požadovanú rýchlosť a pomáha tak dodržiavať obmedzenie rýchlosti

   

Hi-Fi systém Beats

Úplne po prvýkrát v histórii celej skupiny Fiat sa v modeli 500L ponúka nový Hi-Fi systém vyvinutý v spolupráci s firmou Beats, ktorý radikálnym spôsobom mení kvalitu zvuku v automobile. Spolupráca s firmou Beats začala v Spojených štátoch pri značke Chrysler a teraz sa rozšírila aj do Európy. Zakladatelia značky Beats – legendárny rapper a producent Dr. Dre a riaditeľ spoločnosti Interscope Geffen A&M Records a producent Jimmy Lovine – v spolupráci so zvukovými expertmi Fiatu vyvinuli a odladili úplne nový audio systém. Výsledkom je Hi-Fi systém, ktorý ponúka výnimočný zážitok v podobe krištálovo čistého zvuku s vysokým rozlíšením.

Hi-Fi systém Beats obsahuje:

  • dva stredové reproduktory v predných dverách s priemerom 165 mm
  • dva výškové reproduktory v hornej časti predných dverí s priemerom 38 mm
  • dva širokopásmové reproduktory v zadných dverách s priemerom 165 mm
  • subwoofer v batožinovom priestore s priemerom 165 mm pre dynamické a výkonné basy
  • osemkanálový zosilovač s DSP, integrujúci pokročilý algoritmus ekvalizéru, ktorý sprostredkováva zvukové spektrum, ktoré je možné zažiť v nahrávacom štúdiu