Skip to content Skip to navigation
Placeholder image

KONEKTIVITA

Úplne nový multimediálny systém Cinerama nového Fiatu 500 «la Prima» ponúka na jasnom 10,25“ displeji vždy široký a čistý obraz. Ultra rýchle párovanie Bluetooth spojí všetky smartfóny vo vozidle za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí. Rozhranie podobné vášmu smartfónu s plne personalizovaným usporiadaním obrazovky urobí váš multimediálny systém ľahko použiteľným a dostupným. Nová 500 «la Prima» bude tiež využívať bezdrôtovú nabíjačku telefónov, vďaka čomu môžete byť vždy v spojení.

FUNKCIA ZRKADLENIA SMARTFÓNU

Pripojte sa 10,25“ HD dotykovým displejom a užite si najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho mobilného telefónu za volantom. Používajte vašu navigáciu, telefonujte hands-free, odosielajte a prijímajte správy aj hlasovými povelmi, počúvajte váš výber hudby bez toho, aby ste prerušili vaše sústredenie sa na jazdu.

VAŠA 500 VO VAŠOM SMARTFÓNE

Nová 500 «la Prima» predstaví kompaktnú a vysoko modernú škálu možností pripojenia a to tak ako na palube vozidla, tak aj mimo neho vrátane novej aplikácie. S aplikáciou budete môcť spravovať novú 500 «la Prima» kedykoľvek a kdekoľvek.
Objavte všetky funkcie.

My eCharge

My eCharge umožňuje užívateľom budúceho nového Fiatu 500 «la Prima» vstúpiť do sveta správy elektrického dobíjania. S aplikáciou Fiat môžete ľahko nájsť verejnú dobíjaciu stanicu vo vašom okolí a získať prístup k dobíjaniu, platbám a histórii dobíjania. Doma budete mať rýchly prístup k vašej súkromnej dobíjacej stanici Wallbox a vďaka vzdialenej správe dobíjania budete môcť využiť všetky výhody pripojenej dobíjacej stanice Wallbox.

MY REMOTE

So službou My Remote budete môcť nájsť polohu svojej novej 500 «la Prima» priamo zo svojho smartfónu. To ale nie je všetko. Z mobilnej aplikácie budete schopní odomknúť a zamknúť dvere, skontrolovať úroveň nabitia batérie alebo naplánovať spustenie klimatizácie a dobíjanie batérie.

MY NAVIGATION

Dosiahnúť cieľ nebolo ešte nikdy tak jednoduché. S My Navigation môžete zdieľať cieľ svojej cesty z aplikácie s vaším vozidlom jednoduchým kliknutím. Displej multimediálneho systému novej 500 «la Prima» vám okamžite ukáže cieľ vrátane informácií o doprave, počasí alebo rýchlostných radaroch na trase. Vaše mapy budú tak vždy aktuálne.

MY ASSISTANT

Služba My Assistant vás udrží v bezpečí, nech už ste kdekoľvek. Nová 500 «la Prima» bude schopná uskutočniť tiesňové volanie prostredníctvom stropnej konzely.

MY CAR

Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Žiaden strach. So službou My Car budete mať aktuálne informácie o stave svojho vozidla. Tlak v pneumatikách, prejdené kilometre alebo servisné hlásenia, stačí otvoriť aplikáciu alebo jednoducho skontrolujte stav svojho vozidla priamo na obrazovke palubného prístroja. Nová 500 «la Prima» nemá čo skrývať.

MY WI-FI

So službou My Wi-Fi sa budete cítiť pohodlne, doslova ako doma. S My Wi-Fi sa nová 500 stáva skutočným prístupovým bodom Wi-Fi, ktorý umožňuje pripojenie až 8 zariadení súčasne. Môžete na cestách so svojimi spoločníkmi prechádzať internet, počúvať hudbu, sledovať videá, pracovať, a navyše využívať hlasové ovládanie Amazon Alexa* .

* dostupnosť Amazon Alexa na jednotlivých trhoch sa môže líšiť

MY ALERT

Novú 500 «la Prima» budete mať vždy na očiach. V prípade, že sa u vášho vozidla vyskytne problém, dostanete okamžite hlásenie prostredníctvom aplikácie. V prípade krádeže budete spojení s operátorom a vaše vozidlo bude sledované, aby mohlo byť za pomoci polície nájdené.

SLUŽBY UCONNECT SERVICES

Vďaka službám Uconnect Services je nový Fiat 500 vždy pripojený k službám: sada konektivity Vám ponúka diaľkové ovládenie vybraných funkcií vozidla.