Skip to content Skip to navigation

  INFOTAINMENT

  INFOTAINMENT  

  Nový Fiat 500 Hatchback, Cabrio a 3+1 majú infotelematický systém Uconnect™ so širokouhlým 10,25“ displejom Cinerama, s ktorým mate všetky informácie jasne a prehľadne pred očami. Svoj smartfón môžete k nemu pripojiť bez kábla cez ultra rýchly Bluetooth za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí. Rozhranie pripomínajúce smartfón s nastaviteľným usporiadaním obrazovky umožňuje jednoduché používanie infotelematického systému, rovnako ako hlasové ovládanie prirodzenou rečou, ktoré sa aktivuje vyslovením „Hey Fiat“. Na želanie môže byť systém doplnený navigáciou. Zážitok z hudby si môžete ďalej umocniť voliteľným ozvučovacím systémom JBL Premium Audio, dostupným na želanie. A vďaka technológii „over the air“ si systém aj online služby môžete aktualizovať kedykoľvek a kdekoľvek, takže nemusíte kvôli tomu navštíviť predajcu. Zostaňte vždy v obraze s najnovšími dostupnými správami!

  BEZDRÔTOVÝ APPLE CARPLAY

  Nový elektrický Fiat 500 je kompatibilný s Apple CarPlay. Pripojte si svoj iPhone k systému Uconnect™ s 10,25" displejom a môžete ovládať Apple CarPlay bez kábla hlasovým ovládaním Siri alebo dotykovým displejom. Wireless Apple CarPlay je inteligentný, bezpečný spôsob na používanie vášho iPhone vo vašom automobile. Môžete navigovať, uskutočňovať telefonické hovory, posielať a prijímať správy, ako aj počúvať hudbu z Apple Music, audio knihy alebo podcasty a pritom zostať sústredený na premávku.

  CarPlay, iPhone a Siri sú obchodné známky Apple Inc.
  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení

  BEZDRÔTOVÝ ANDROID AUTO™

  Nový elektrický Fiat 500 je kompatibilný aj s Android Auto™ a smartfón si môžete pripojiť bez kábla (pri kompatibilných smartfónoch). Keď pripojíte svoj smartfón, užívateľsky prívetivé rozhranie zobrazuje vaše aplikácie na 10,25" displeji systému Uconnect™. Môžete bezpečne spravovať hudbu a kontakty a s Google Maps si zobraziť svoju trasu a podmienky v premávke v reálnom čase, priamo na dotykovom displeji.

  Google, Google Play and Android Auto™ obchodné známky Google LLC. Na využívanie Android Auto potrebujete vozidlo podporujúce Android Auto, smartfón s operačným systémom Android 5.0 alebo vyšším a aplikáciu Android Auto

  Na využívanie Android Auto Wireless potrebujete jeden z nasledujúcich produktov:

  • Akýkoľvek smartfón s operačným systémom Android 11.0 a 5 GHz Wi-Fi sieť. V Európskej únii musia smartfóny spĺňať dodatočné požiadavky, aby mohli využívať 5 GHz Wi-Fi sieť v automobile.
  • Smartfón Google alebo Samsung s operačným systémom Android 10.0.
  • Smartfón Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ alebo Note 8 s operačným systémom Android 9.0.

  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení.

  SLUŽBY UCONNECT™ SERVICES

  Nový Fiat 500 Hatchback, Cabrio a 3+1 je vždy pripojený vďaka službám Uconnect™ Services, ktoré prispievajú k bezpečnosti a umožňujú vám diaľkové ovládanie vybraných funkcií vozidla.

  Navštívte Uconnect™ Services FAQ