Skip to content Skip to navigation

  KONEKTIVITA

  Nový Fiat 500 Hatchback, Cabrio a 3+1 sú vybavené celým radom najmodernejších funkcií digitálnej konektivity, ktoré môžete využívať vo vozidle aj mimo neho, vrátane úplne novej mobilnej aplikácie. Aplikácia FIAT umožňuje kontrolovať a ovládať elektrickú 500 kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Preskúmajte všetky funkcie.
  Pri vozidlách objednaných od 23. januára* je My Assistant zahrnutý do služieb Connect Entry, ktorých cena je zahrnutá do ceny vozidla.
  My Remote, My Car, My Navigation a My eCharge sa stanú súčasťou paketu Connect Pack, ktorý si zákazník musí osobitne predplatiť.
  Connect Pack je dostupný bezplatne prvých 6/12 mesiacov (podľa trhu) odo dňa začiatku plynutia záruky. My Alert a My Wi-Fi sa nezmení.

  *Toto sa týka iba nových automobilov objednaných do výroby a nie skladových vozidiel.

  MY ECHARGE

  My eCharge poskytuje užívateľovi novej 500 úplne nové možnosti nabíjania pre mestský elektromobil. S aplikáciou FIAT môžete pohodlne nájsť verejné nabíjacie stanice v blízkosti a využívať funkcie na nabíjanie a platenie, ako aj prehliadať históriu nabíjania. Pomocou aplikácie je možný aj prístup k domácemu wallboxu.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vám poskytuje bezpečnosť, kdekoľvek sa nachádzate. Nový Fiat 500 umožňuje pomocou tlačidla na stropnej konzole* uskutočniť tiesňové volanie, kontaktovať špecializovanú asistenciu alebo požiadať o cestnú asistenciu priamo z dotykovej obrazovky vozidla alebo prostredníctvom aplikácie FIAT.

  * Tiesňové volanie nie je k dispozícii z dotykovej obrazovky vozidla alebo aplikácie FIAT.

  MY REMOTE

  So službou My Remote môžete komunikovať so svojou novou 500 priamo zo svojho smartfónu a naučiť sa efektívnejšie jazdiť. V mobilnej aplikácii môžete sledovať svoje Eco Score a získavať tipy, ako maximalizovať využívanie batérie. Okrem toho vám My Remote umožňuje odomknúť alebo zamknúť dvere, skontrolovať stav okien a skontrolovať úroveň nabitia batérie. Môžete aj naprogramovať spustenie klimatizácie pred jazdou a na diaľku ovládať nabíjanie vozidla. Všetky tieto funkcie môžete ovládať aj hlasom prostredníctvom domáceho digitálneho asistenta "At-Home Digital Assistant" .

  MY CAR

  Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Nijaký strach. S My Car budete mať informácie o stave svojho vozidla v reálnom čase. Tlak v pneumatikách, najazdené kilometre, aktualizácia údržby: stačí otvoriť aplikáciu FIAT alebo všetko skontrolovať priamo na infotelematickom displeji. Nová 500 nemá čo skrývať.

  MY NAVIGATION

  Dosiahnutie cieľa ešte nikdy nebolo také jednoduché. Vďaka funkcii My Navigation môžete jednoducho svoj cieľ zdieľať z aplikácie FIAT jediným kliknutím. S najnovšou funkciou EV-Routing získate tipy a odporúčania, ako najlepšie dôjdete do cieľa a aké nabíjacie stanice sú dostupné na trase. Infotelematický displej novej 500 zobrazuje váš cieľ vrátane aktuálnych informácií o premávke, správ o počasí, upozornení na rýchlostné radary. Okrem toho môžete na displeji aj v aplikácii FIAT zistiť miesta, ktoré môžete dosiahnuť so zostávajúcou úrovňou nabitia batérie.

  MY WI-FI

  So službou My Wi-Fi* zostanete v kontakte s digitálnym svetom. S My Wi-Fi sa elektrická 500 stáva prístupovým bodom Wi-Fi, ku ktorému sa môže pripojiť súčasne až 8 zariadení. Vďaka tomu môžete spolu so svojimi spolujazdcami surfovať na internete, čítať a prezerať obsahy, pohodlne pracovať a používať vo vozidle hlasového asistenta Amazon Alexa**.

  *My Wi-Fi je voliteľná služba pre nový Fiat 500.

  **Táto služba je dostupná v Taliansku aj v iných jazykoch (angličtina, francúzština, nemčina a španielčina). Integrovaná hlasová služba Alexa je dostupná v nasledujúcich štátoch: Francúzsko, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Taliansko a Veľká Británia. Dostupné iba pri infotelematickom systéme Uconnect 10,25“ s navigáciou.

  MY ALERT

  Neustále stráži váš automobil. Ak by nastali problémy, My Alert vás upozorní notifikáciou v aplikácii Fiat v smartfóne. V prípade krádeže vás spojí s operátorom a sleduje vozidlo, aby mohli byť polícii poskytnuté informácie o jeho polohe.*

  *My Alert je voliteľná služba pre nový elektrický Fiat 500