Skip to content Skip to navigation

  KONEKTIVITA

  Úplne nová 500 Icon 3+1 je vybavená celým radom najmodernejších funkcií konektivity, a to tak ako na na palube, tak aj mimo nej, vrátane úplne novej mobilnej aplikácie. Aplikácia FIAT umožňuje spravovať novú 500 Icon 3+1 kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Objavte všetky funkcie.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí nech už ste kdekoľvek. Nová 500 Icon 3+1 umožňuje uskutočniť núdzové volanie prostredníctvom tlačidla na stropnej konzole,* ďalej kontaktovať špecializovanú asistenciu alebo požiadať o cestnú asistenciu priamo z dotykovej obrazovky vozidla alebo prostredníctvom aplikácie FIAT.

  *Tiesňové volanie nie je k dispozícii z dotykovej obrazovky vozidla alebo aplikácie FIAT.

  MY REMOTE

  So službou My Remote môžete lokalizovať polohu svojej novej 500 Icon 3+1 priamo zo svojho smartfónu. To ale nie je všetko. Z mobilnej aplikácie môžete odomknúť alebo zamknúť dvere a skontrolovať úroveň nabitia batérie prípadne naplánovať spustenie klimatizácie a nabíjanie vozidla.xSo službou hlasovej asistencie „At-Home Digital Assistant“ môžete so svojím vozidlom komunikovať aj na diaľku.

  MY CAR

  Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Žiadny strach. S funkciou My Car budete mať informácie o stave svojho vozidla v reálnom čase. Tlak v pneumatikách, prejdené kilometre, aktualizácia údržby: stačí otvoriť aplikáciu FIAT alebo všetko skontrolovať priamo na displeji rádia. Nová 500 Icon 3+1 nemá čo skrývať.

  MY NAVIGATION

  Dosiahnutie cieľa ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Vďaka funkcii My Navigation môžete jednoducho svoj cieľ zdieľať z aplikácie FIAT jediným kliknutím. Displej infotainmentu úplne novej 500 Icon 3+1 zobrazí váš cieľ vrátane aktuálnej dopravy, počasia a upozornenia na radary a samozrejme aj nabíjacích miest. Mapy sa aktualizujú „vzduchom“, čo celý zážitok ešte viac spríjemňuje.

  MY WI-FI

  So službou My Wi-Fi sa budete cítiť pohodlne ako doma. S My Wi-Fi sa nová 500 Icon 3+1 stáva skutočným prístupovým bodom Wi-Fi, ku ktorému sa môže pripojiť súčasne až 8 zariadení.*

  *My WI-FI je u novej 500 voliteľnou výbavou.

  MY ALERT

  Vaša nová 500 Icon 3+1 je vždy pod dozorom. V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, budete okamžite upozornení cez aplikáciu FIAT. V prípade krádeže budete spojení s operátorom a vaše vozidlo bude sledované, aby ho polícia mohla jednoduchšie nájsť.*

  *My Alert je u novej 500 voliteľnou službou.