3-1 LA PRIMA

  NOVÁ 500

  LA PRIMA

  Vyberte si jednu z farieb inšpirovaných prírodou:

  Vyberte si jednu z farieb inšpirovaných prírodou:

  ELEKTRICKÉ FUNKCIE

  TECHNOLÓGIE

  Dôveryhodný spolujazdec, ktorý stojí vždy pri vás: úplne nový Fiat 500 «la Prima» 3+1 je prvým malým elektromobilom, ktorý ponúka autonómne riadenie 2. úrovne (ADAS), čo znamená, že poskytuje väčšiu bezpečnosť v mestskej prevádzke.

  Infotelematický systém

  Úplne nový infotelematický systém Cinerama nového Fiatu 500 «la Prima» 3+1 s 10,25palcovým HD displejom máte vždy na očiach. Ultra rýchle spárovanie Bluetooth pripojí všetky smartfóny vo vozidle za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí. Systém ponúka intuitívne, ľahko konfigurovateľné rozhranie, kde si vodič môže usporiadať obrazovky podľa svojich predstáv.
  Nový infotelematický systém Cinerama je vybavený plne integrovanou navigačnou platformou, ktorá bude vašim partnerom, či už pôjdete kamkoľvek. Systém zobrazuje aktuálne dopravné informácie s aktualizáciou každých 30 sekúnd, a to vrátane hustoty premávky, rýchlostných radarov na trase, parkovacích miest, nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá a počasia v cieľovej destinácii. Navigáciu s 3D mapami je možné vizualizovať tiež na 7“ digitálnom displeji prístrojového panela.
  Pre najjednoduchšiu interakciu umožňuje systém rozpoznávanie reči. Stačí vysloviť „Hey Fiat“. Svoj smartfón môžete pripojiť bezdrôtovo a zobraziť svoje obľúbené aplikácie na veľkej obrazovke vozidla. U modelu 500 «la Prima» je k dispozícii aj bezdrôtová nabíjačka mobilného telefónu, ktorý je tak vždy pripojený a nabitý.

  Infotelematický systém

  INFOTELEMATICKÝ SYSTÉM CINERAMA

  FUNKCIA ZRKADLENIA SMARTFÓNU

  Pripojte svoj smartfón ku systému Uconnect™ 10,25“ a využívajte funkciu zrkadlenie smartfónu hlasovým ovládaním alebo dotykom na obrazovku.
  Zrkadlenie smartfónu je najchytrejším a najbezpečnejším spôsobom použitia vášho smartfónu vo vozidle. Môžete získavať smerové inštrukcie, telefonovať, odosielať alebo prijímať textové správy, počúvať hudbu, audioknihy alebo podcasty, a pritom sa plne sústrediť na jazdu.

  KONEKTIVITA

  Úplne nový Fiat 500 «la Prima» 3+1 je vybavený celým radom najmodernejších funkcií konektivity, a to tak na palube, ako aj mimo ňu, vrátane úplne novej mobilnej aplikácie. Aplikácia FIAT umožňuje spravovať novú 500 «la Prima» kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Objavte všetky funkcie.

  MY ECHARGE

  My eCharge umožňuje užívateľom nového Fiatu 500 «la Prima» 3+1 vstúpiť do sveta služieb pre správu nabíjania. S aplikáciou FIAT môžete ľahko nájsť verejné nabíjacie stanice v okolí a získať prístup k funkciám nabíjania, platbám a sledovania histórie nabíjania. Doma môžete rýchlo pristupovať k súkromnému wallboxu a vďaka vzdialenej správe maximálne ťažiť z výhod pripojeného wallboxu.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí nech už ste kdekoľvek. Nový Fiat 500 «la Prima» 3+1 umožňuje uskutočniť núdzové volanie prostredníctvom tlačidla na stropnej konzole*, ďalej kontaktovať špecializovanú asistenciu alebo požiadať o cestnú asistenciu priamo z dotykovej obrazovky vozidla alebo prostredníctvom aplikácie FIAT.

  *Tiesňové volanie nie je k dispozícii z dotykovej obrazovky vozidla alebo aplikácie FIAT.

  MY REMOTE

  So službou My Remote môžete lokalizovať polohu svojho nového Fiatu
  500 «la Prima» 3+1 priamo zo smartfónu. To ale nie je všetko. Z mobilnej aplikácie môžete odomknúť alebo zamknúť dvere a skontrolovať úroveň nabitia batérie prípadne naplánovať spustenie klimatizácie a nabíjania vozidla. So službou hlasovej asistencie „At-Home Digital Assistant“ môžete so svojím vozidlom komunikovať aj na diaľku.

  MY CAR

  Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Žiadny strach. S My Car budete mať informácie o stave svojho vozidla v reálnom čase. Tlak v pneumatikách, prejdené kilometre, aktualizácia údržby: stačí otvoriť aplikáciu FIAT alebo všetko skontrolovať priamo na displeji rádia. Nový Fiat
  500 «la Prima» 3+1 nemá čo skrývať.

  MY NAVIGATION

  Dosiahnutie cieľa ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Vďaka funkcii
  My Navigation môžete jednoducho svoj cieľ zdieľať z aplikácie FIAT jediným kliknutím. Infotelematický displej Fiatu 500 «la Prima» 3+1 zobrazí váš cieľ vrátane aktuálnej dopravy, počasia a upozornenia na radary a samozrejme aj nabíjacích miest. Mapy sa aktualizujú „vzduchom“, čo celý zážitok ešte viac spríjemňuje.

  MY WI-FI

  So službou My Wi-Fi sa budete cítiť pohodlne ako doma. S My Wi-Fi sa nový Fiat 500 «la Prima» 3+1 stáva skutočným prístupovým bodom Wi-Fi, ku ktorému sa môže pripojiť súčasne až 8 zariadení.*

  *My WI-FI je u novej 500 voliteĺnou službou.

  MY ALERT

  Váš nový Fiat 500 «la Prima» 3+1 je vždy pod dozorom. V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, budete okamžite upozornení cez aplikáciu FIAT. V prípade krádeže budete spojení s operátorom a vaše vozidlo bude sledované, aby ho polícia mohla ľahšie nájsť.*

  *My Alert je u novej 500 «la Prima» voliteľnou službou.

  SLUŽBY UCONNECT™ SERVICES

  SLUŽBY UCONNECT™ SERVICES

  Vďaka službám Uconnect™ Services je nový Fiat 500 vždy pripojený k službám: sada konektivity Vám ponúka diaľkové ovládenie vybraných funkcií vozidla.

  Chcete sa dozvedieť viac?

  Fotografie sú iba ilustratívne.