INFOTELEMATICKÝ SYSTÉM

  Úplne nový infotelematický systém Cinerama nového kabrioletu Fiat 500 «la Prima» s 10,25“ HD displejom máte vždy na očiach. Ultra rýchle spárovanie Bluetooth pripojí všetky smartfóny vo vozidle za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí.
  Systém ponúka intuitívne, ľahko konfigurovateľné rozhranie, kde si vodič môže usporiadať obrazovky podľa svojich predstáv.
  Nový infotelematický systém Cinerama je vybavený plne integrovanou navigačnou platformou, ktorá bude vašim partnerom, či už pôjdete kamkoľvek. Systém zobrazuje aktuálne dopravné informácie s aktualizáciou každých 30 sekúnd, a to vrátane hustoty premávky, rýchlostných radarov na trase, parkovacích miest, nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá a počasia v cieľovej destinácii. Navigáciu s 3D mapami je možné vizualizovať tiež na 7“ digitálnom displeji prístrojového panela.
  Pre najjednoduchšiu interakciu umožňuje systém rozpoznávanie reči. Stačí vysloviť „Hey Fiat“. Svoj smartfón môžete pripojiť bezdrôtovo a zobraziť svoje obľúbené aplikácie na veľkej obrazovke vozidla. U modelu 500 «la Prima» je k dispozícii aj bezdrôtová nabíjačka mobilného telefónu, ktorý je tak vždy pripojený a nabitý.

  INFOTELEMATICKÝ SYSTÉM

  INFOTELEMATICKÝ SYSTÉM CINERAMA

  FUNKCIA ZRKADLENIA SMARTFÓNU

  Pripojte svoj smartfón ku systému Uconnect™ 10,25“ a využívajte funkciu zrkadlenie smartfónu hlasovým ovládaním alebo dotykom na obrazovku.
  Zrkadlenie smartfónu je najchytrejším a najbezpečnejším spôsobom použitia vášho smartfónu vo vozidle. Môžete získavať smerové inštrukcie, telefonovať, odosielať alebo prijímať textové správy, počúvať hudbu, audioknihy alebo podcasty, a pritom sa plne sústrediť na jazdu.