Skip to content Skip to navigation

  INFOTAINMENT

  Nová 500 dáva do pozornosti jednoduchosť použitia. Vďaka novej aplikácii Fiat Link & Drive si budete môcť prostredníctvom smart zariadení užiť úplne nový zážitok z jazdy. Vaša obľúbená hudba, vaše trasy a ostatné funkcie, ktoré radi využívate, budete mať na dosah za pomoci hlasového povelu. Pomocou špeciálneho ovládača Bluetooth na volante si budete môcť aktivovať hlasové ovládanie smartfónu bez toho, aby ste stratili očný kontakt s vozovkou pred sebou.
  Infotelematický systém

  CESTUJTE SO SVOJOU HUDBOU

  S tromi rôznymi hudobnými zložkami môžete spravovať a počúvať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek. Zložka Média vám poskytne rýchly prístup k vašim obľúbeným platformám pre streamovanie hudby.
  V zložke Hudba potom nájdete svoju súkromnú knižnicu. Vďaka možnosti Rádio naopak môžete počúvať svoje obľúbené rozhlasové stanice. 

  VÁŠ TELEFÓN, VAŠA CESTA

  Telefonický hovor, podrobnosti kontaktu ... interakcia so smartfónom vo vozidle ešte nikdy nebola jednoduchšia.

  CHOĎTE KAMKOĽVEK

  S funkciou Mapy budete môcť otvoriť svoje obľúbené aplikácie máp a dostať sa kamkoľvek budete potrebovať.

  SKONTROLUJTE STAV SVOJHO VOZIDLA

  Ako je na tom vaše vozidlo? Bežná otázka, na ktorú môžete mať rýchlu odpoveď. Stačí jediné kliknutie v sekcii Moje vozidlo. Stačí letmý pohľad
  a poznáte stav svojho vozidla či batérie.

  KONTROLA NABÍJANIA

  V zložke Nabíjanie budete môcť otvoriť dve rôzne aplikácie pre nabíjanie vášho elektromobilu. Vďaka aplikácii My Easy-Charge budete môcť vyhľadávať a používať verejné nabíjacie stanice. My Easy-Wallbox vám umožní ovládať domácu stanicu Easy Wallbox, spustiť alebo pozdržať naplánované nabíjanie, to všetko pomocou jednoduchého povelu.