KONEKTIVITA

  Úplne nový hatchback 500 «la Prima» je vybavený celým radom najmodernejších funkcií konektivity, a to tak na palube, ako aj mimo ňu, vrátane úplne novej mobilnej aplikácie. Aplikácia FIAT umožňuje spravovať novú 500 «la Prima» kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Objavte všetky funkcie.

  MY ECHARGE

  My eCharge umožňuje užívateľom nového hatchbacku 500 «la Prima» vstúpiť do sveta služieb pre správu nabíjania. S aplikáciou FIAT môžete ľahko nájsť verejné nabíjacie stanice v okolí a získať prístup k funkciám nabíjania, platbám a sledovania histórie nabíjania. Doma môžete rýchlo pristupovať k súkromnému wallboxu a vďaka vzdialenej správe maximálne ťažiť z výhod pripojeného wallboxu.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí nech už ste kdekoľvek. Nový hatchback 500 «la Prima» umožňuje uskutočniť núdzové volanie prostredníctvom tlačidla na stropnej konzole*, ďalej kontaktovať špecializovanú asistenciu alebo požiadať o cestnú asistenciu priamo z dotykovej obrazovky vozidla alebo prostredníctvom aplikácie FIAT.

  *Tiesňové volanie nie je k dispozícii z dotykovej obrazovky vozidla alebo aplikácie FIAT.

  MY REMOTE

  So službou My Remote môžete lokalizovať polohu svojho hatchbacku
  500 «la Prima» priamo zo smartfónu. To ale nie je všetko. Z mobilnej aplikácie môžete odomknúť alebo zamknúť dvere a skontrolovať úroveň nabitia batérie, prípadne naplánovať spustenie klimatizácie a nabíjania vozidla. So službou hlasovej asistencie „At-Home Digital Assistant“ môžete so svojím vozidlom komunikovať aj na diaľku.

  MY CAR

  Zaujíma vás, čo sa deje pod kapotou? Žiadny strach. S My Car budete mať informácie o stave svojho vozidla v reálnom čase. Tlak v pneumatikách, prejdené kilometre, aktualizácia údržby: stačí otvoriť aplikáciu FIAT alebo všetko skontrolovať priamo na displeji rádia. Nový hatchback
  500 «la Prima» nemá čo skrývať.

  MY NAVIGATION

  Dosiahnutie cieľa ešte nikdy nebolo tak jednoduché. Vďaka funkcii
  My Navigation môžete jednoducho svoj cieľ zdieľať z aplikácie FIAT jediným kliknutím. Infotelematický displej hatchbacku 500 «la Prima» zobrazí váš cieľ vrátane aktuálnej dopravy, počasia a upozornenia na radary a samozrejme aj nabíjacích miest. Mapy sa aktualizujú „vzduchom“, čo celý zážitok ešte viac spríjemňuje.

  MY WI-FI

  So službou My Wi-Fi sa budete cítiť pohodlne ako doma. S My Wi-Fi sa nový hatchback 500 «la Prima» stáva skutočným prístupovým bodom Wi-Fi, ku ktorému sa môže pripojiť súčasne až 8 zariadení.*

  *My WI-FI je u novej 500 voliteľnou službou.

  MY ALERT

  Váš hatchback 500 «la Prima» je vždy pod dozorom. V prípade, že sa vyskytne nejaký problém, budete okamžite upozornení cez aplikáciu FIAT. V prípade krádeže budete spojení s operátorom a vaše vozidlo bude sledované, aby ho polícia mohla ľahšie nájsť.*

  *My Alert je u novej 500 «la Prima» voliteľnou službou.

  SLUŽBY UCONNECT™ SERVICES

  SLUŽBY UCONNECT™ SERVICES

  Vďaka službám Uconnect™ Services je nový Fiat 500 vždy pripojený k službám: sada konektivity Vám ponúka diaľkové ovládenie vybraných funkcií vozidla.