Skip to content Skip to navigation

  Infotelematický systém

  Úplne nový infotelematický systém Uconnect5 nového hatchbacku Fiat 500 Passion s jasným 7“ dotykovým displejom vám ponúka rozsiahle a dokonale čitateľné informácie. Ultra rýchle spárovanie Bluetooth pripojí všetky smartfóny vo vozidle za menej ako 5 sekúnd od otvorenia dverí.
  Systém ponúka intuitívne, ľahko konfigurovateľné rozhranie, kde si vodič môže usporiadať obrazovky podľa svojich predstáv.
  Svoj smartfón môžete pripojiť bezdrôtovo a zobraziť svoje obľúbené aplikácie na obrazovke vozidla. U nového modelu 500 je k dispozícii aj bezdrôtová nabíjačka mobilného telefónu, ktorý je tak vždy pripojený a nabitý.

  Infotelematický systém

  FUNKCIA ZRKADLENIE SMARTFÓNU

  FUNKCIA ZRKADLENIE SMARTFÓNU

  Pripojte svoj smartfón ku systému Uconnect™ 7“ a využívajte funkciu zrkadlenie smartfónu hlasovým ovládaním alebo dotykom na obrazovku.
  Zrkadlenie smartfónu je najchytrejším a najbezpečnejším spôsobom použitia vášho smartfónu vo vozidle. Môžete získavať smerové inštrukcie, telefonovať, odosielať alebo prijímať textové správy, počúvať hudbu, audioknihy alebo podcasty, a pritom sa plne sústrediť na jazdu.