Skip to content Skip to navigation
  500 LA PRIMA

  NOVÁ 500

  (RED)

  ZMENA VÝBAVY

  Vyberte si jednu z farieb:

  Vyberte si jednu z farieb:

  INŠPIROVANÁ ĽUDSKOU RODINOU

  (RED) a Fiat: jedinečné partnerstvo, ktoré vedie boj proti pandémiám pri každom nákupe vozidla rodiny (FIAT)RED a vytvára tak najetickejší a najvýznamnejší rad. (RED) je organizácia, ktorá bojuje s globálnymi zdravotnými hrozbami, akými sú AIDS a COVID. Nákup produktu (RED) predstavuje súčasne dar Globálnemu fondu na podporu prevencie, liečby, poradenstva, testovania, vzdelávania a opatrovateľskej služby pre komunity, ktoré to najviac potrebujú. Preto sme sa hrdo pripojili k tejto iniciatíve a vytvorili kabriolet (500)RED. Súčasťou rodiny (RED) môžete byť aj vy.

  INFOTAINMENT

  NAVRHNUTÝ PRE BLAHO ĽUDÍ

  Kabriolet (500)RED vám ponúka úplne novú súpravu (FIAT)RED zahŕňajúcu produkty, ktoré vám poskytnú zdravšie prostredie vo vozidle.

  NAVRHNUTÝ PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

  NAVRHNUTÝ PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

  Nový kabriolet (500)RED zahŕňa novú „dezinfekčnú schránku na rukavice“, ktorá vyčistí predmety počas cesty. Stačí jedno kliknutie na stredovej konzole a integrovaná UV-C lampa počas piatich sekúnd na všetkých vložených predmetoch zničí viac ako 99 % všetkých baktérií a vírusov.

  * Pre aktiváciu novej „dezinfekčnej schránky na rukavice“ stačí vložiť osobné veci do priehradky v palubnej doske, zavrieť veko a stlačiť tlačidlo na stredovej konzole. Ožiarenie UV-C lampy má účinnosť proti vírusom a baktériám na exponovanom povrchu v priebehu piatich sekúnd a na vzdialenosť 2 cm viac ako 99 %. O dokončení trojminútového cyklu vás informujú modrá kontrolka a akustický signál. Je nutné upozorniť, že nejde o lekársky prístroj na sterilizáciu. UV-C lampa sa aktivuje po uzavretí veka a stlačení tlačidla na stredovej konzole. Obrázok „dezinfekčnej schránky na rukavice“ je čisto ilustračný a slúži na účely vysvetlenia. Pre aktiváciu a správne použitie postupujte podľa pokynov v používateľskej príručke vozidla.

  * Stellantis vyčlenil pre roky 2021 a 2022 pomocou verzie (RED) na globálny fond minimálne 4 milióny dolárov, ktoré budú určené na pomoc v boji proti mimoriadnym udalostiam v oblasti zdravia, akými sú COVID a AIDS. Každý (FIAT)RED je súčasťou tohto záväzku.