Skip to content Skip to navigation

  NEKONEČNÁ ZÁBAVA NA PALUBE

  INFOTAINMENT

  Infotainment na palube nového Fiat Doblò Combi je vybavený Uconnect systémom s 10“ dotykovým HD displejom* a 3D online navigáciou. Kompatibilita so systémami Apple CarPlay™ a Android Auto™ vám umožní zostať v spojení so smartfónom bezpečne a bez rozptyľovania.

  *K dispozícii ako voliteľná výbava

  APPLE CARPLAY™

  CarPlay je najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob používania iPhonu počas jazdy. Všetko, čo potrebujete, sa zobrazuje priamo na displeji rádia. Môžete dostávať pokyny z navigácie, telefonovať, vymieňať si správy a počúvať hudbu a pritom sa sústrediť na cestu. CarPlay umožňuje využívať hlasového asistenta Siri (služba je dostupná vo vybraných jazykoch), ale ovláda sa aj tlačidlami na volante a na dotykovom displeji. Všetky aplikácie kompatibilné s CarPlay boli navrhnuté tak, aby poskytovali jednoduchý a intuitívny prístup bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty.

  Vyžaduje použitie kompatibilného zariadenia

  CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple inc.

  ANDROID AUTO™ 

  Získajte prístup k obsahu svojho smartfónu alebo používajte Mapy Google a Hudbu Google Play jednoducho a bezpečne za volantom. Android Auto™ zobrazí všetky vaše kompatibilné aplikácie na obrazovke rádia. Ku všetkým poskytovaným funkciám budete mať intuitívny prístup prostredníctvom hlasových príkazov, tlačidiel na volante alebo na dotykovom displeji.

  Google, Google Play, Android Auto a Waze sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.

  Funkcia Android Auto vyžaduje použitie kompatibilných zariadení, telefón so systémom Android 5.0 alebo vyšším a aplikáciu Android Auto.