Skip to content Skip to navigation

  JAZDA EŠTE NIKDY NEBOLA TAKÁ ZÁBAVNÁ

  INFOTAINMENT  

  500 % zábavy. Preskúmajte infotainment svojho modelu Fiat 500 a 500C UconnectTM so 7” dotykovým displejom, rádiom s DAB a ovládacími prvkami na volante. A vďaka funkcii Bluetooth® môžu pri telefonovaní zostať vaše ruky na volante a oči upreté na cestu pred vami.

  MOPAR® CONNECT 

  Vďaka technológii Mopar® Connect novej generácie je váš automobil vždy na dosah, bez ohľadu na to, kde ste. Môžete zamknúť a odomknúť dvere, zistiť, kde ste zaparkovali, máte prehľad o všetkých pohyboch a momentálnej rýchlosti. A vďaka push notifikáciám nezabudnete vnútri nič dôležité. Výbava na želanie.

  APPLE CARPLAY™

  Vďaka podpore Apple CarPlay si jednoducho môžete pripojiť svoj iPhone k systému Uconnect™ so 7” dotykovým displejom a navigovať, uskutočňovať telefonické hovory, posielať a prijímať správy, ako aj počúvať hudbu z Apple Music, audioknihy alebo podcasty a pritom zostať sústredený na premávku. CarPlay môžete ovládať hlasom prostredníctvom Siri alebo dotykovým displejom. Výbava na želanie.

  CarPlay, iPhone a Siri sú obchodné známky Apple Inc.

  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení

  ANDROID AUTO™

  Fiat 500 a 500C DOLCEVITA sú kompatibilné s Android Auto™. Pripojte si svoj smartfón a bezpečne spravujte mapy, hudbu a kontakty. Vďaka užívateľsky priateľskému rozhraniu sa vaše aplikácie zobrazia na 7“ dotykovom displeji systému Uconnect™ zorganizované na prehľadných stránkach. Výbava na želanie.

  Google, Google Play and Android Auto™ obchodné známky Google LLC.

  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení