Skip to content Skip to navigation

  (RED)

  600 nových spôsobov, ako pomôcť ľuďom. Aj nová 600 prichádza v špeciálnej verzii (RED) s charitatívnym rozmerom. Je na výber v 3 farbách. K dispozícii iba pre 600e.

  OBJAVTE VERZIU (RED)

  (RED) a Fiat: jedinečné partnerstvo, ktoré vedie boj proti pandémiám pri každej kúpe modelu (600)RED a vytvára tak najetickejšiu a veľmi dôležitú sériu modelov. (RED) je organizácia, ktorá bojuje s globálnymi zdravotnými hrozbami, akými sú AIDS a COVID. Nákup produktu (RED) predstavuje súčasne dar Globálnemu fondu na podporu prevencie, liečby, poradenstva, testovania, vzdelávania a opatrovateľskej služby pre komunity, ktoré to najviac potrebujú. Preto sme sa hrdo pripojili k tejto iniciatíve a vytvorili nový model (600)RED, aby ste mohli byť jej súčasťou. Fiat, Jeep a RAM sa v spolupráci s organizáciou (RED) zaviazali v rokoch 2021 – 2023 prispieť do Globálneho fondu minimálne 4 miliónmi USD na pomoc v boji proti zdravotným krízam, akými sú COVID a AIDS. Každé vozidlo (FIAT)RED je produkt (RED), a teda súčasť tohto záväzku.

  CENNÍK 600e

  ​ Uconnect™ 10,25“ FULL HD DISPLEJ

  Svoju obľúbenú hudbu z mobilného telefónu si môžete prehrávať prostredníctvom systému infotainmentu s 10,25“ FULL HD dotykovým displejom. Rovnakým spôsobom môžete uskutočňovať aj telefonické hovory. Farbu a grafiku displeja si môžete nastaviť.

  ​ZVUKOVÉ PRIVÍTANIE

  Privítanie je príjemné aj pri nastúpení do automobilu. Vaša nová 600 vás vždy privíta osobitným zvukom aj sa s vami rozlúči pri vystupovaní.

  ​DETAILY (RED)

  Okrem špeciálnych farieb a loga (RED) má verzia (RED) sedadlá potiahnuté čiernou recyklovanou látkou. Náladu v kabíne si môžete vytvoriť ambientným osvetlením so 64 možnými farebnými kombináciami.

  ​VIAC MIESTA

  Zvýšili sme vaše pohodlie vďaka inovatívnemu inteligentnému stredovému tunelu s osobitným krytom (RED). Do odkladacieho priestoru s objemom 15 litrov môžete vložiť a prehľadne v ňom usporiadať všetky svoje osobné veci.