Fiat Business: rad riešení pre vaše firemné vozidlá.

Široká skala vozidiel, konkurencieschopná a všestranná ponuka zodpovedajúca potrebám firemných zákazníkov. Samozrejmosťou je flexibilné riešenie nákupu, lízingu alebo prenájmu tak, aby bola flotila prístupná všetkým, či už sa jedná o spoločnosti alebo profesionálov a platiteľov DPH.

Riešenie pre vaše podnikanie

Zostavený bol s ohľadom na vaše podnikanie a vás: pretože s Fiatom máte úplnú slobodu voľby flotily, ktorá najlepšie vyhovuje vašej spoločnosti. Na výber je rad modelov, či už s dôrazom na technológie, bezpečnosť alebo štýl. Veďte svoje podnikanie na hranicu svojho potenciálu.

Company Car Driver

When choosing your next company car we have a range to suit all needs but we have taken special care to consider the company car drivers. The Fiat range offers BIK from 15%, excellent MPG and industry leading technology as standard.

Small Business

Our highly competitive contract hire rates will help you make a statement that’s balance sheet friendly and our team is here to help you grow your business.

Fleet Manager

Running a fleet is difficult. Our specialist team is here to work with you. Maximising efficiencies is our specialty thanks to our innovative technologies including the UconnectTM LIVE infotainment coupled with CO2 from 88g/km and BIK from 15%.

BIK Calculator

For a more personalised tax calculation for your business or company car, click the link below to access our Fiat BIK Calculator.

Follow FCA Fleet & Business

The FCA Fleet & Business team is dedicated to offering functional and versatile business solutions. Their multi-brand approach includes Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth and Fiat Professional with numerous purchasing, rental and leasing solutions.
FOLLOW US ON LINKEDIN