FIAT NA GOOGLE ARTS & CULTUREVeľmi nás teší, že vám môžeme ponúknuť jedinečnú virtuálnu prehliadku mapujúcu históriu značky Fiat. Príbeh trvajúci 120 rokov, ktorý bol a stále je poháňaný snami.

Vďaka Google Cultural Institute, ktorý vytvoril platformu Google Arts & Culture, sa môžete doslova ponoriť do pútavého kultúrneho zážitku pomocou ľahko ovládateľných funkcií Street View a webových kamier Google Cams.
Svet plný príbehov, významných udalostí a automobilov rozprávaný prostredníctvom 250 modelov, ktoré tvoria históriu značiek Fiat, Lancia, Alfa Romeo a Abarth.

Továrenské múzeum Heritage Hub je jasným príkladom toho, že celých 120 rokov boli naším skutočným hnacím motorom nápady, inovácie a sny.

Preskúmajte toto fascinujúce miesto prostredníctvom služby Google Arts & Culture.
Turínska galéria umenia Pinacoteca Giovanni e Marella Agnelli otvára svoje virtuálne dvere.

Pripravte sa na objavovanie všetkých jej pokladov zo stálej expozície aj časovo obmedzených výstav z posledných rokov. Môžete sa okrem iného tešiť na umeleckú zbierku 25 diel vytvorených medzi rokom 1700 a začiatkom 20. storočia majstrami, akými boli Canaletto, Tiepolo, Manet alebo Modigliani.

Preskúmajte tiež históriu továrne Lingotto vrátane jej skúšobnej dráhy s rampou na streche zvanej Scrigna od svetovo presláveného talianskeho architekta Renzo Piana.
V tomto historickom múzeu značky Fiat nájdete limitované edície a skutočné ikony (nielen automobilové) rokov minulých, historické fotografie aj reklamné kampane, ktoré vám umožnia prežiť najvýznamnejšie okamihy histórie značky Fiat. Nechajte sa fascinovať rekonštruovanými dielňami najväčších dizajnérov značky Fiat, originálnymi návrhmi a nákresmi a mnohými ďalšími unikátmi.

To je Centro Storico Fiat. Ste pripravení ho navštíviť?