NOVÝ ELEKTRICKÝ FIAT 500

Budúcnosť, vitaj späť.

PRIRODZENÁ KRÁSA


Ikonický štýl nového Fiatu 500 sa zmenil tak, aby čo najviac rešpektoval životné prostredie. Interiér je vybavený prémiovými poťahmi Seaqual® Yarn, vyrobenými z recyklovaných plastov z morí. Rovnaký prístup rešpektujúci prírodu bol zvolený aj pri voľbe farieb. Od modrej Glacier k čiernej Onyx, od sivej Earth po zelenú Ocean. Inšpiráciou pre všetky tieto farebné odtiene bolo to najvzácnejšie, čo je na planéte Zem: príroda.

DOSTATOK ENERGIE PRE BUDÚCNOSŤ

Nový rad Fiat 500 disponuje plne elektrickým kombinovaným dojazdom až 320 km.* V mestskom cykle sa dojazd môže zvýšiť až na pôsobivých 460 km*. Použitím inteligentného jazdného režimu „Sherpa“ sa optimalizujú jazdné parametre. Vďaka rýchlonabíjaniu 85 kW môžete získať dojazd 50 km len za 5 minút. Nový rad 500 prichádza s easyWallbox, Connected Wallbox, kábel Mode 3 a rýchlonabíjanie.

TECHNOLÓGIA ZAJTRAJŠKA UŽ DNES

Budúcnosť je bezpečnejšia vďaka technológiám. Nový Fiat 500 je prvým mestským elektromobilom, ktorý ovláda autonómne riadenie 2. úrovne. Dokáže spomaliť, udržať vás v jazdnom pruhu alebo kontrolovať rýchlosť. Jeho nový 10,25'' infotainment systém s navigáciou ponúka intuitívne používateľské prostredie. Konektivitu zaisťuje zrkadlenie smartfónu alebo Uconnect Services. Spojenie zaisťuje ultrarýchla technológia Bluetooth.


1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#

#informative_20#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#