NOVÝ FIAT TIPO CROSS

NOVÝ FIAT TIPO CROSS

UŽ OD 17 340 €*

PRIDAJTE SA NA JEHO STRANU


Keď príde na hľadanie nových ciest, hlavnú rolu hrá odhodlanie a vybavenie. Máme pre vás dobrú správu. Nový Fiat Tipo Cross má oboje.
Všetko začína nezameniteľnou oranžovou farbou paprika cez nárazníky s hmlovými svetlami v celkom novom dizajne, ľadovo matné strešné lyžiny až po bočné nadstavce prahov a spodný kryt motora.
Nové Tipo Cross si vás trúfne odviezť vo veľkom štýle kamkoľvek si budete priať. A ak bude treba, posvieti si na cestu novými FULL LED svetlometmi.


PRIPOJENÝ A SLOBODNÝ


Všetko, čo počas jazdy potrebujete vedieť, vám bude na očiach na plne konfigurovateľnom 7‘‘ TFT prístrojovom paneli. Úplne nový infotainment s 10,25‘‘ dotykovou obrazovkou vám poskytne absolútny komfort pri počúvaní hudby alebo používaní navigácie. Vďaka bezdrôtovému zrkadleniu smartfónu pripojíte ľahko svoje zariadenie, z ktorého môžete telefonovať, posielať správy, navigovať, spravovať kontakty, počúvať hudbu a ešte oveľa viac – bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred vami. A vďaka bezdrôtovej nabíjačke bude váš smartfón vždy úplne nabitý.


TIPO PRE KAŽDÉHO

Nové Tipo Cross nie je jediným prírastkom do rodiny Fiat. Celý rad Tipo je plný prekvapení. Ako napríklad nové Tipo City Cross s typickou dušou Crossoveru.
Vylepšené jazdné vlastnosti garantuje rad motorov s vyššou účinnosťou: zážihové motory 1,0 s výkonom 100 k a vznetový motor 1,6 s výkonom 130 k.

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#

#informative_20#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#