Nový 500X Urban

Ovládnite mesto.
SUV stvorené pre život v meste

DIZAJN

Elektricky ovládané predné a zadné okná, elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá s vyhrievaním, tempomat a manuálna klimatizácia. Užívajte si mestský život maximálne štýlovo.

Vo veľkom štýle

Parkujte ako profesionál. S predným a zadným parkovacím senzorom 500X Lounge je to ľahké.

Dotyk kvality

Prvotriedny vzhľad však nie je to jediné, čo vás na 500X Lounge upúta. Vozidlo bolo navrhnuté tak, aby vám zabezpečilo aj najlepší možný komfort. Neveríte? Tak nasadnite, uchopte volant čalúnený eko kožou a užite si život v meste ako nikdy predtým.

Všetko pod kontrolou

Prístrojový panel v 500X Lounge teraz ponúka lepšiu čitateľnosť a zobrazovanie všetkých informácií, ktoré počas jazdy potrebujete.

Všetci sa za vami otočia

Čeľte mestským dobrodružstvám štýlovo a elegantne s krásnymi 16" kolesami z ľahkých zliatin.

Elegantné tvary

Vášmu cestovaniu dodá štýl a výraznejšiu osobitosť aj nová dvojfarebná karoséria alebo nový dizajn nárazníkov.

Obklopte sa štýlom

Objavte aj vnútornú krásu 500X Lounge. Urobte si pohodlie a vychutnajte si dokonalé detaily na sedadlách alebo palubnej doske s logom 500.

Konektivita

Viete, akého pomocníka si pri riadení vášho Fiatu 500X Lounge najviac obľúbite? Multimediálny systém Uconnect™ rádio 7" HD LIVE. A to nielen pri hands-free telefonovaní, posielaní SMS, počúvaní obľúbenej hudby v špičkovej kvalite zvuku štandardného rádia, ale aj pri využívaní navigácie (voliteľne). Systém podporuje funkciu zrkadlenia chytrého telefónu, vďaka čomu môžete pohodlne a bezpečne používať všetky aplikácie svojho chytrého telefónu.

Funkcia zrkadlenia smartfónu

Funkcia zrkadlenia smartfónu je najdokonalejší a najbezpečnejší sposob používania vášho smartfónu za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si prečítať a posielať správy a prehrávať hudbu, bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

Uconnect™ HD LIVE

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Nový 500X Urban

Mestské SUV stvorené do rušného mesta.