500 – Nespustíte zo mňa oči

500 – Nespustíte zo mňa oči

Majster prestrojenia

Ikona par excellence. Dodajte svojmu vozidlu kúsok vlastnej osobitosti. Vyberajte si z mnohých vzorov od kocky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Nový Fiat 500 Anniversary: forever young since 1957


Navrhnutý pre oslavu šesťdesiateho výročia modelu Fiat 500.
Nádherné spracovanie karosérie, spomienkové interiéry, jedinečnosť každého vozidla so štítkom s poradovým číslom a najnovšie technológie. Všetko v tomto vozidle je prvotriedne a výnimočné.
K dispozícii výlučne vo verzii kabriolet.

Make it yours

Technológie

Fiat 500 Multimédia, rádio, technológie

Aký by mal byť váš dokonalý Fiat 500?

Cesty môžu byť zábavnejšie s vašou obľúbenou hudbou. So systémom UConnect získate jednoduchý, ale komplexný audiosystém vrátane AM/FM rádia a možnosti prehrávania skladieb z prenosných zariadení vďaka vstupom USB/AUX. Na ovládanie môžete využiť aj ovládače na volante.
Pripojte svoje zariadenie a počúvajte svoju obľúbenú hudbu, nech už ste kdekoľvek.
Fiat 500 Multimédia, rádio, technológie

Pripravte sa na skvelú párty

Máte radi kvalitné počúvanie hudby? V tom prípade si môžete vybrať osemkanálový audiosystém Beats so zosilňovačom DSP, šiestimi reproduktormi, subwooferom a s celkovým výkonom 440 W.
Fiat 500 Infotelematika

Malé vozidlo, veľké technologie.

Nepáči sa vám práve vysielaný program rádia? UConnect™ ponúka nekonečné výhody v zmysle hudby na palube. Neváhajte, a doprajte si UConnect Radio s 5 alebo 7“ HD dotykovou obrazovkou, s ktorým objavíte nové možnosti vrátane streamovania hudby z kanálov TuneIn a Deezer, najnovších správ z Reuters alebo prístupu na sociálne siete Twitter či Facebook. Pozornosť si zaslúži aj chytré aplikácie my:Car a eco:Drive. A ak zatúžite po maximálnu porciu technológií, vyberte systém UConnect™ 7“ HD Nav LIVE, ktorý pridáva špičkovú navigáciu TomTom a infotelematický služby v reálnom čase.
Fiat 500 UConnect Live služby

Mestské vozidlo, ktoré vždy pozná cestu

A ešte niečo navyše. S voliteľným systémom UConnect Radio Nav LIVE získate aj špičkovú navigáciu vrátane máp TomTom 2.5D a služby TomTom LIVE, ktoré prinášajú v reálnom čase informácie o doprave, počasí, umiestnení radarov a možnosť vyhľadávania bodov záujmu.
Ste pripravení na parádnu a pohodovú jazdu?
Fiat 500 eco:Drive

Ekologická jazda

Znížte emisie CO2 aj spotrebu paliva používaním aplikácie eco:Drive™. Stačí sa riadiť odporúčaniami týkajúcimi sa vášho štýlu jazdy a ďalšími tipmi na jeho zlepšenie.

Akčná ponuka