500 – Nespustíte zo mňa oči

500 – Nespustíte zo mňa oči

Majster prestrojenia

Ikona par excellence. Dodajte svojmu vozidlu kúsok vlastnej osobitosti. Vyberajte si z mnohých vzorov od kocky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Fiat 500 Anniversario: klasika a inovácia.


Navrhnutý pre oslavu šesťdesiateho výročia modelu Fiat 500.
60 rokov od zrodenia vozidla Fiat 500 vzdáva táto špeciálna séria poctu všetkým epochám, ktorými sme cestovali týmto ikonickým malým vozidlom. Každý detail vyvoláva šarm šesťdesiatych slávnych rokov. Chrómovaná úprava, klasické logo a špecifický interiér udeľujú tomuto vozidlu nadčasový klasický štýl, ktorý sa však snúbi s technológiou novej generácie.

Ďalšie informácie

Technológie

Fiat 500 Multimédia, rádio, technológie

Aký by mal byť váš dokonalý Fiat 500?

Cesty môžu byť zábavnejšie s vašou obľúbenou hudbou. So systémom UConnect získate jednoduchý, ale komplexný audiosystém vrátane AM/FM rádia a možnosti prehrávania skladieb z prenosných zariadení vďaka vstupom USB/AUX. Na ovládanie môžete využiť aj ovládače na volante.
Pripojte svoje zariadenie a počúvajte svoju obľúbenú hudbu, nech už ste kdekoľvek.
Fiat 500 Multimédia, rádio, technológie

Pripravte sa na skvelú párty

Máte radi kvalitné počúvanie hudby? V tom prípade si môžete vybrať osemkanálový audiosystém Beats so zosilňovačom DSP, šiestimi reproduktormi, subwooferom a s celkovým výkonom 440 W.
Fiat 500 Infotelematika

Malé vozidlo, veľké technologie.

Nepáči sa vám práve vysielaný program rádia? UConnect™ ponúka nekonečné výhody v zmysle hudby na palube. Neváhajte, a doprajte si UConnect Radio s 5 alebo 7“ HD dotykovou obrazovkou, s ktorým objavíte nové možnosti vrátane streamovania hudby z kanálov TuneIn a Deezer, najnovších správ z Reuters alebo prístupu na sociálne siete Twitter či Facebook. Pozornosť si zaslúži aj chytré aplikácie my:Car a eco:Drive. A ak zatúžite po maximálnu porciu technológií, vyberte systém UConnect™ 7“ HD Nav LIVE, ktorý pridáva špičkovú navigáciu TomTom a infotelematický služby v reálnom čase.
Fiat 500 UConnect Live služby

Mestské vozidlo, ktoré vždy pozná cestu

A ešte niečo navyše. S voliteľným systémom UConnect Radio Nav LIVE získate aj špičkovú navigáciu vrátane máp TomTom 2.5D a služby TomTom LIVE, ktoré prinášajú v reálnom čase informácie o doprave, počasí, umiestnení radarov a možnosť vyhľadávania bodov záujmu.
Ste pripravení na parádnu a pohodovú jazdu?
Fiat 500 eco:Drive

Ekologická jazda

Znížte emisie CO2 aj spotrebu paliva používaním aplikácie eco:Drive™. Stačí sa riadiť odporúčaniami týkajúcimi sa vášho štýlu jazdy a ďalšími tipmi na jeho zlepšenie.

Akčná ponuka