Nový Fiat 500 Collezione

Zrodený pre svit reflektorov

Infotainment

Fiat 500 Collezione Uconnect™ LIVE

Uconnect™ LIVE

So systémom Uconnect™ Radio LIVE je jazda zábavnejšia.

Prihláste sa na svoj profil v službe Twitter, zostaňte v kontakte s priateľmi na Facebooku alebo zdieľajte svoju polohu. Prezrite si aktuálne správy z agentúry Reuters, vyhľadajte svoje vozidlo pomocou funkcie my:Car a sledujte svoju spotrebu paliva pomocou funkcie eco:Drive. Započúvajte sa do 43 miliónov hudobných skladieb prostredníctvom aplikácie Deezer, vyberajte spomedzi 100 000 rozhlasových staníc s aplikáciou TuneIn. To všetko pomocou prehľadného systému so vstupmi USB/AUX a ovládačmi na volante.

Fiat 500 Collezione BeatsAudio

BeatsAudio

Máte radi skutočne kvalitné počúvanie hudby? Fiat 500 Collezione môže byť za príplatok vybavený 8kanálovým Hi-Fi audiosystémom Beats, ktorý zahŕňa zosilňovač DSP, 6 reproduktorov a subwoofer s celkovým výkonom 440 W. Technológia BeatsAudio sa nechala inšpirovať raperom Dr. Dre a producentom Jimmy Iovinom. Vznikla zo spojenia sveta umenia a vedy, zo skúseností získaných zo štúdia, ktoré pomohli zdokonaliť prenos zvuku. Preto je systém Beats natoľko jedinečný.

Fiat 500 Collezione Navigácia

Navigácia

S modelom 500 Collezione si poradíte na každej ceste. Systém rádia s navigáciou Uconnect™ patriaci k vrcholu ponuky infotainmentov z radu Uconnect™ obsahuje mapy TomTom 2.5 so všetkými službami TomTom LIVE, ako sú napríklad dopravné informácie aktualizované v reálnom čase, predpovede počasia, upozornenia na rýchlostné radary a vyhľadávanie zaujímavých miest. Ste pripravení nechať sa navigovať?

Fiat 500 Collezione eco:Drive

Vyberte sa tam, kam vás povedie srdce

Model 500 Collezione zjednodušuje život. Ponúka aplikáciu eco:Drive™, ktorá pomáha znižovať emisie CO2 zobrazovaním tipov v reálnom čase na základe analýzy vašej jazdy. Pomocou aplikácie Uconnect™ LIVE sa tieto hodnoty nahrajú na konci cesty do vášho profilu a vy si ich môžete prezrieť priamo vo vozidle alebo na obrazovke chytrého telefónu či v počítači.

Chcete se dozvedieť viac?

#selectModels#

#AnagraficText#

#QuestionLabel#
#informative_1#
#informative_2##informative_3#
#informative_7#
#informative_9#
#informative_11#
#informative_18#
#send#

#dealer_title#

#titolo_box_1# #nome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3# #dealername# - #dealeraddress# - #dealercap# - #dealerCity#

#titolo_box_4#