Nový Fiat 500 Collezione

Zrodený pre svit reflektorov

Infotainment

Uconnect™ Link: Apple CarPlay

Uconnect™ Link: Apple CarPlay

Aplikácia CarPlay je najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho telefónu iPhone za volantom.

So základnými funkciami a hlavnými aplikáciami upravenými na prehliadanie na obrazovke päťstovky získate prístup k navigácii, volaniu, odosielaniu a prijímaniu správ a počúvaniu hudby bez toho, aby ste sa museli prestať sústreďovať na cestu. Na ovládanie hlavných funkcií chytrého telefónu môžete využívať hlasové príkazy prostredníctvom aplikácie Siri, dotykovej obrazovky alebo ovládače na volante.Kliknite sem a prezrite si kompatibilné zariadenia.

Apple CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Fiat 500 Collezione Uconnect™ LIVE

Uconnect™ LIVE

So systémom Uconnect™ Radio LIVE je jazda zábavnejšia.

Prihláste sa na svoj profil v službe Twitter, zostaňte v kontakte s priateľmi na Facebooku alebo zdieľajte svoju polohu. Prezrite si aktuálne správy z agentúry Reuters, vyhľadajte svoje vozidlo pomocou funkcie my:Car a sledujte svoju spotrebu paliva pomocou funkcie eco:Drive. Započúvajte sa do 43 miliónov hudobných skladieb prostredníctvom aplikácie Deezer, vyberajte spomedzi 100 000 rozhlasových staníc s aplikáciou TuneIn. To všetko pomocou prehľadného systému so vstupmi USB/AUX a ovládačmi na volante.

Fiat 500 Collezione BeatsAudio

BeatsAudio

Máte radi skutočne kvalitné počúvanie hudby? Fiat 500 Collezione môže byť za príplatok vybavený 8kanálovým Hi-Fi audiosystémom Beats, ktorý zahŕňa zosilňovač DSP, 6 reproduktorov a subwoofer s celkovým výkonom 440 W. Technológia BeatsAudio sa nechala inšpirovať raperom Dr. Dre a producentom Jimmy Iovinom. Vznikla zo spojenia sveta umenia a vedy, zo skúseností získaných zo štúdia, ktoré pomohli zdokonaliť prenos zvuku. Preto je systém Beats natoľko jedinečný.

Fiat 500 Collezione Navigácia

Navigácia

S modelom 500 Collezione si poradíte na každej ceste. Systém rádia s navigáciou Uconnect™ patriaci k vrcholu ponuky infotainmentov z radu Uconnect™ obsahuje mapy TomTom 2.5 so všetkými službami TomTom LIVE, ako sú napríklad dopravné informácie aktualizované v reálnom čase, predpovede počasia, upozornenia na rýchlostné radary a vyhľadávanie zaujímavých miest. Ste pripravení nechať sa navigovať?

Fiat 500 Collezione eco:Drive

Vyberte sa tam, kam vás povedie srdce

Model 500 Collezione zjednodušuje život. Ponúka aplikáciu eco:Drive™, ktorá pomáha znižovať emisie CO2 zobrazovaním tipov v reálnom čase na základe analýzy vašej jazdy. Pomocou aplikácie Uconnect™ LIVE sa tieto hodnoty nahrajú na konci cesty do vášho profilu a vy si ich môžete prezrieť priamo vo vozidle alebo na obrazovke chytrého telefónu či v počítači.

Chcete se dozvedieť viac?

#selectModels#

#AnagraficText#

#QuestionLabel#
#informative_1#
#informative_2##informative_3#
#informative_7#
#informative_9#
#informative_11#
#send#

#dealer_title#

#titolo_box_1# #nome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3# #dealername# - #dealeraddress# - #dealercap# - #dealerCity#

#titolo_box_4#