FIAT 500C


STIAHNITE STRECHU
A POZRITE NA HVIEZDY

Model 500 žiari ešte viac v nových vrcholných výbavách: v modernej a štýlovej 500 Star a športovej a výraznej 500 Rockstar. Dotknúť neba sa však môžete aj prostredníctvom jedinečnej výbavy Lounge.
Vyrazte do ulíc štýlovo a okúzlite svoje okolie.

Nový Fiat 500 Dolcevita


Existuje len jeden spôsob, ako prežiť najzábavnejšie a najexkluzívnejšie leto svojho života. Tým je nový Fiat 500 Dolcevita. Stiahnite bielo-modrú potlačenú látkovú strechu a relaxujte v nových sedadlách s prúteným vzorom, ako na plážových ležadlách na talianskej Riviére.

ZISTIŤ VIAC

Infotainment

Hviezdy ešte nikdy neboli jasnejšie
So bright – Android Auto™

Žiarivá kolekcia UconnectTM

Sadnite si za volant modelu 500C a objavte bezpečný a chytrý spôsob použitia vášho smartfónu počas jazdy. Vďaka funkcii zrkadlenia smartfónu na obrazovke vozidla môžete veľmi jednoducho využívať vašu navigáciu, telefonovať hands-free, odosielať a prijímať textové správy, počúvať váš výber hudby a pritom sa plne sústrediť na jazdu. K tomu slúži štandardne dodávaný infotelematický systém UconnectTM s rádiom, službami LIVE, 7“ obrazovkou v HD rozlíšení, Bluetooth, ovládaním na volante, USB a AUX vstupmi a 6 reproduktormi.

CASA 500


Skutočná cesta virtuálnym múzeom, ktorá odhaľuje úchvatnú históriu modelu 500. Od prvej generácie z roku 1957 po novú 500 «la Prima».

Navštíviť Casa 500

SKVELÉ PONUKY