SUV pre ľudí, ktorí chcú
zostať v spojení

Doprajte si k nový pôžitok z jazdy na SUV a vychutnávajte si pripojenie, ktoré ponúka nový model 500X Mirror.

Technológie

Fiat 500X City Look tecnologia infotainment

Nový model 500X Mirror je vybavený novým infotelematickým systémom Uconnect ™ s 7 "dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení, pomocou ktorého môžete jediným dotykom tlačidla uskutočňovať hovory, vymieňať si správy, nastaviť najlepšiu trasu alebo vyberať skladby a zoznamy skladieb, ktoré vás budú sprevádzať na vašich cestách.
Navyše špeciálna séria Mirror podporuje funkciu mirroring, ktorá je kompatibilná so systémom Apple CarPlay.

CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.
Fiat 500X S-Design Uconnect system

Apple CarPlay

Nový model 500X Mirror poskytuje podporu systému Apple CarPlay. Systém Apple CarPlay predstavuje najinteligentnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho iPhonu počas jazdy. Použitím kľúčových funkcií a hlavných aplikácií, ktoré sú špecificky prispôsobené pre systém CarPlay na obrazovke modelu 500X Mirror, môžete pristupovať k navigácii, uskutočňovať hovory, odosielať a prijímať správy a počúvať hudbu bez toho, aby ste sa prestali sústrediť na cestu. Vďaka aplikaci Siri môžete na ovládanie hlavných funkcií vášho smartfónu používať okrem dotykovej obrazovky a tlačidiel na volante aj hlasové ovládanie.

Kliknite sem a zistite ďalšie informácie o kompatibilných zariadeniach.

CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.
Fiat 500X S-Design Hi-Fi Beats audio

Mopar® Map Care

Mopar® Map Care je služba, ktorá vám umožní aktualizovať mapy vášho navigačného systému (bezplatne počas prvých troch rokov). Pre aktualizáciu sa obráťte na vášho najbližšieho predajcu. Poznámka: Obrázky produktu sú v tejto chvíli iba orientačné na účely rozloženia stránky a nemusia sa vzťahovať na opísané vozidlo.