500X Off-Road Look: odvážny a pripravený na dobrodružstvo 4x4

500X Off-Road Look: odvážny a pripravený na dobrodružstvo 4x4

Výrazný, bohato vybavený a vždy o krok pred ostatnými. Model 500X Off-Road Look je ideálny na všetky typy ciest. Zvlášť na tie, ktoré vedú mimo vozovky.

500X S-Design: S&X appeal

Kombinácia nezameniteľného štýlu, neodolateľného kúzla a úchvatného vzhľadu. Vaše ďalšie vozidlo spája Smyslnosť verzie S-Design s bujnosťou modelu 500X a vytvára neodolateľný sex appeal: váš.

Zistiť viac

Technológie

Fiat 500X Off-Road Look – infotelematika

Infotelematika

5“ alebo 6,5“ dotyková obrazovka, ovládače na volante, Bluetooth, audio streaming, aplikácie eco:Drive a rad ďalších infotelematických funkcií systému UConnect: model 500X Off-Road Look ponúka všetky technológie, ktoré sú potrebné na dokonalý pôžitok z jazdy.

500X Off-Road Look – systém UConnect

Systém Uconnect™

Infotelematický systém UConnect modelu 500X Off-Road Look je v ponuke v niekoľkých verziách. UConnect Radio s 5“ dotykovou obrazovkou so vstupmi USB a AUX, UConnect NAV s 5" dotykovou obrazovkou s digitálnym rádiom DAB a navigáciou a UConnect NAV so 6,5“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a 3D navigáciou.

500X Off-Road Look – UConnect LIVE

Uconnect™ LIVE

Rad služieb systému UConnect LIVE prispieva k špičkovému až nepoznanému zážitku z jazdy. UConnect LIVE zahŕňa služby TomTom LIVE, ktoré poskytujú aktualizované informácie o doprave, počasí a ďalšie potrebné informácie týkajúce sa vašej cesty. Môžete sa tešiť aj na dokonalý výber hudby vďaka aplikáciám TuneIn a Deezer prinášajúcim vyše 100 000 internetových rádií a knižnicu s viac ako 35 miliónmi skladieb. A k tomu všetkému sú k dispozícii aj najnovšie správy zo sveta Reuters.

Fiat 500X Off-Road Look – audiosystém Beats

Audio systém Beats™

Užiť si emócie z hudby naplno môžete v modeli 500X Off-Road Look vďaka špičkovému audiosystému Beats™. S 9 reproduktormi a so zosilňovačom s výkonom 500 W zažijete vzrušujúci plný zvuk, ktorý je navyše dokonale čistý.

Fiat 500X Off-Road Look – bezkľúčová technológia

Bezkľúčový vstup a štartovanie

Vďaka bezkľúčovej technológii môžete nastúpiť a odísť s modelom 500X Off-Road Look bez toho, aby ste museli vybrať kľúč z vrecka.

500X Off-Road Look – bi-xenónové svetlomety

Automatické diaľkové a stretávacie svetlomety, bi-xenónová technológia

Optimálnu viditeľnosť zaručujú aktívne systémy, ktoré zapínajú a vypínajú svetlomety podľa okolitých svetelných podmienok a prevádzky. Viditeľnosť ešte viac zlepšujú xenónové svetlomety, ktoré vydávajú jasnejšie svetlo, ktoré je ľudskému oku prirodzenejšie.