500X City Look: SUV s elegantným, ikonickým dizajnom

500X City Look: SUV s elegantným, ikonickým dizajnom

Ideálne spojenie krásy a podstaty s odvážnym charakterom, výrazným dizajnom a revolučnou SUV technikou.

500X S-Design: S&X appeal

Kombinácia nezameniteľného štýlu, neodolateľného kúzla a úchvatného vzhľadu. Vaše ďalšie vozidlo spája Smyslnosť verzie S-Design s bujnosťou modelu 500X a vytvára neodolateľný sex appeal: váš.

Zistiť viac

Technológie

Fiat 500X City Look – infotelematika

Infotelematika

5“ alebo 6,5“ dotyková obrazovka, ovládače na volante, Bluetooth, audio streaming, aplikácie eco:Drive™ a rad ďalších infotelematických funkcií systému UConnect™. Model 500X City Look ponúka všetky technológie, ktoré sú potrebné na dokonalý pôžitok z jazdy.

Fiat 500X City Look – systém UConnect

Systém Uconnect™

Infotelematický systém UConnect modelu 500X City Look je v ponuke v niekoľkých verziách. UConnect Radio s 3,5“ dotykovou obrazovkou so vstupmi USB a AUX, UConnect NAV s 5“ dotykovou obrazovkou s digitálnym rádiom DAB a navigáciou a UConnect NAV so 6,5“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a 3D navigáciou.

Fiat 500X City Look – UConnect Live

Uconnect™ LIVE

Rad služieb systému UConnect™ LIVE prispieva k špičkovému až nepoznanému zážitku z jazdy. UConnect LIVE zahŕňa služby TomTom LIVE, ktoré poskytujú aktualizované informácie o doprave, počasí a ďalšie potrebné informácie týkajúce sa vašej cesty. Môžete sa tešiť aj na dokonalý výber hudby vďaka aplikáciám TuneIn a Deezer, ktoré prinášajú vyše 100 000 internetových rádií a knižnicu s viac ako 35 miliónmi skladieb. A k tomu všetkému sú k dispozícii aj najnovšie správy zo sveta Reuters.

Fiat 500X City – audiosystém Beats

Audio systém Beats™

Naplno si užiť emócie z hudby môžete v modeli 500X City Look vďaka špičkovému audiosystému Beats™. S 9 reproduktormi a so zosilňovačom s výkonom 500 W zažijete vzrušujúci plný zvuk, ktorý je navyše dokonale čistý.

Fiat 500X City Look – bezkľúčová technológia

Bezkľúčový vstup a štartovanie

Vďaka bezkľúčovej technológii môžete nastúpiť a odísť s modelom 500X City Look bez toho, aby ste museli vybrať kľúč z vrecka.

500X City Look – bi-xenónové svetlomety

Automatické diaľkové a stretávacie svetlomety, bi-xenónová technológia

Optimálnu viditeľnosť zaručujú aktívne systémy, ktoré zapínajú a vypínajú svetlomety podľa okolitých svetelných podmienok a prevádzky. Viditeľnosť ešte viac zlepšujú xenónové svetlomety, pretože vydávajú jasnejšie svetlo, ktoré je ľudskému oku prirodzenejšie.