Nová Panda Waze

Vydajte sa najlepšou trasou vďaka
informáciám od ostatných vodičov.

Technológie

A čo vy? Už ste pripojení?

Doprajte si zábavnú jazdu s novou Pandou Waze a exkluzívnou aplikáciou Panda Uconnect, ktoré uľahčia vaše cestovanie a každú vašu jazdu premenia na skvelý zážitok. Ľahko, bezpečne a bez akýchkoľvek ťažkostí môžete na svojom chytrom telefóne integrovanom na palube vozidla ovládať hudbu, zavolať priateľom alebo skontrolovať termíny servisných prehliadok.

Kompatibilné so systémami Android a iOS.

Waze: ste pripravení sa prihlásiť?

Čo keby ste aj pri jazde v aute neprestali komunikovať na svojich obľúbených sociálnych sieťach a dostávali vždy včas všetky potrebné informácie?

S aplikáciou Panda Uconnect sa automaticky stávate súčasťou Waze, najväčšej komunity motoristov na svete. Predstavte si tisícky užívateľov, ktorí automaticky v reálnom čase zdieľajú dopravné informácie, odporúčajú najrýchlejšie trasy na menej frekventovaných cestách a čerpacie stanice s najlepšími cenami v okolí.

Pripraviť, pozor… Akcia!

Zachyťte najlepšie okamihy zo svojich ciest. S aplikáciou Panda Uconnect a vaším chytrým telefónom umiestneným v držiaku na palubnej doske sa môžete fotiť a nahrávať sa na videá priamo na palube vozidla alebo naopak natáčať cestu pred vami. Aplikácia Panda Uconnect ponúka dva režimy - Parking (parkovanie) a Driving (jazda) -, vďaka ktorým prispôsobuje svoje rozhranie podľa vašej rýchlosti jazdy. Pri rýchlosti nad 5 km/h môžete fotiť a nahrávať videá, bez toho aby ste ich ale videli priamo na displeji vášho telefónu. Zábava počas jazdy je síce skvelá vec, ale nemala by príliš odvádzať vašu pozornosť od riadenia.

Už nič nezabudnete

Peňaženku, bundu, dáždnik? Ako často zabúdate veci v aute? Ak niečo v aute zabudnete, funkcia pripomienok Object Reminder aplikácie Panda Uconnect vám zašle upozornenie na váš chytrý telefón.

Vyskúšajte všetky funkcie Panda Uconnect™ Android

Vyskúšajte všetky funkcie Panda Uconnect™ iOS