Chcete objaviť všetky detaily?

Tipo hatchback. Nečudujeme sa, že sa vám z neho nechce vystúpiť!

Nový hatchback Tipo Sport. Športová duša.

Neuspokojte sa s málom. Požadujte viac športovosti, viac osobitého charakteru a sebavedomejšieho ducha. To všetko a ešte oveľa viac vám ponúka nový hatchback Tipo Sport!

Viac informácií

Nové Tipo S-Design: navrhnuté tak, aby zapôsobilo.


Nový, športový a dynamický vzhľad: zmes štýlov a funkcií, emócií a podstaty. Každodenné cesty už nikdy nebudú rovnaké.

ZISTIŤ VIAC

Technológie

Fiat Tipo 5 dverový hatchback - Bluetooth radio

UConnect: praktický a užitočný pre vás, zábavný pre všetkých ostatných

Nastúpte do Fiatu Tipo hatchback a objavte rad technológií navrhnutých na potešenie z jazdy. So systémom UConnect so 7" dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE môžete pripojiť svoj telefón k Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a môžete si užiť hudbu podľa svojho výberu, hudbu z kanála Deezer, môžete počúvať správy z Reuters alebo si prečítať príspevky na Facebooku a Twitteri.
To všetko jediným dotykom alebo hlasovými príkazmi.
Fiat Tipo 5 dverový hatchback - Uconnect NAV

Kam vyrazíme, Tipo?

Ak si nie ste istí, ktorou cestou sa vydať, nechajte Fiat Tipo hatchback, aby vám podal pomocnú ruku: so systémom UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou, s navigáciou a so službami LIVE môžete využívať mapy TomTom 3D, aktivovať aktualizované správy z dopravy alebo si dať vypočítať najrýchlejšiu trasu do cieľa pomocou TomTom IQ Routes. To všetko jediným dotykom, tak ako na tablete.
Tipo 5 dverový hatchback – Aplikácie eco:Drive, my:Car

Stačí málo, aby ste sa správali ekologicky

Je nielen atraktívne a pohodlné, ale aj ekologické: Fiat Tipo hatchback vám pomôže znížiť spotrebu paliva a emisie pomocou aplikácie eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na zmenu k lepšiemu. A ak zabudnete, kde ste zaparkovali, využite aplikáciu my:Car, ktorá vám pomôže nájsť vozidlo za niekoľko sekúnd.
Fiat Tipo 5 dverový hatchback – Zadná cúvacia kamera

Dve oči sa pozerajú vpred, jedno dozadu

Fiat Tipo hatchback parkuje s ľahkosťou vďaka zadnej cúvacej kamere integrovanej do systému UConnect. Nehovorili sme, že s Fiatom Tipo stačí málo, aby ste získali veľa?

Akciová ponuka