Chcete objaviť všetky detaily?

Tipo hatchback. Nečudujeme sa, že sa vám z neho nechce vystúpiť!          *Dostupné iba zo skladu

CHCETE ZÍSKAŤ VIAC ZA MENEJ?

Skvelé! Špeciálna edícia Fiat Tipo Italia splní všetky vaše očakávania pri výbere nového vozidla. Edícia Italia predstavuje ponuku celého modelového radu Fiat Tipo, ktorá zaručuje:

  • Prvotriednu kvalitu garantovanú zárukou na 5 rokov,
  • Skvelú spoľahlivosť atmosférického štvorvalca 1,4L,
  • Pohodllie s úložným priestorom až 550 litrov,
  • Doplnkovú výbavu, obľúbenú našimi zákazníkmi v cene vozidla.
zistite Viac

Technológie

Fiat Tipo 5 dverový hatchback - Bluetooth radio

UConnect: praktický a užitočný pre vás, zábavný pre všetkých ostatných

Nastúpte do Fiatu Tipo hatchback a objavte rad technológií navrhnutých na potešenie z jazdy. So systémom UConnect so 7" dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE môžete pripojiť svoj telefón k Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a môžete si užiť hudbu podľa svojho výberu, hudbu z kanála Deezer, môžete počúvať správy z Reuters alebo si prečítať príspevky na Facebooku a Twitteri.
To všetko jediným dotykom alebo hlasovými príkazmi.
Fiat Tipo 5 dverový hatchback - Uconnect NAV

Kam vyrazíme, Tipo?

Ak si nie ste istí, ktorou cestou sa vydať, nechajte Fiat Tipo hatchback, aby vám podal pomocnú ruku: so systémom UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou, s navigáciou a so službami LIVE môžete využívať mapy TomTom 3D, aktivovať aktualizované správy z dopravy alebo si dať vypočítať najrýchlejšiu trasu do cieľa pomocou TomTom IQ Routes. To všetko jediným dotykom, tak ako na tablete.
Tipo 5 dverový hatchback – Aplikácie eco:Drive, my:Car

Stačí málo, aby ste sa správali ekologicky

Je nielen atraktívne a pohodlné, ale aj ekologické: Fiat Tipo hatchback vám pomôže znížiť spotrebu paliva a emisie pomocou aplikácie eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na zmenu k lepšiemu. A ak zabudnete, kde ste zaparkovali, využite aplikáciu my:Car, ktorá vám pomôže nájsť vozidlo za niekoľko sekúnd.
Fiat Tipo 5 dverový hatchback – Zadná cúvacia kamera

Dve oči sa pozerajú vpred, jedno dozadu

Fiat Tipo hatchback parkuje s ľahkosťou vďaka zadnej cúvacej kamere integrovanej do systému UConnect. Nehovorili sme, že s Fiatom Tipo stačí málo, aby ste získali veľa?

Akciová ponuka