Chcete objaviť všetky detaily?

Fiat Tipo kombi: komfort, charakter a ešte viac priestoru pre vašu rodinu.

Technológie

Tipo kombi – Infotelematika, technológie

Všetko pod kontrolou

Prehrajte si obľúbenú hudbu, aktivujte mapy, prihláste sa na Facebook a Twitter alebo si znížte emisie: vďaka štandardne dodávaným technológiám je všetko jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
Fiat Tipo kombi - Uconnect

Prečo sa nerozmaznávať... alebo nerozmaznávať svojich blízkych?

Kto hovorí, že by ste nemali svoje deti rozmaznávať? Nechajte ich počúvať obľúbenú hudbu z Deezer alebo TuneIn alebo pripojiť vaše smartfóny k systému UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE. Počúvajte správy z Reuters alebo využívajte mapy TomTom 3D. A zatiaľ čo budete čakať v zaparkovanom aute, môžete si prečítať správy alebo príspevky na Facebooku alebo Twitteri.
Tipo kombi - Aplikácie eco:Drive, my:Car

Myslíte si, že ekológia je správna vec?

Tipo kombi bolo navrhnuté tak, aby bolo maximálne účinné. To znamená úsporné a šetrné k prírode. Preto ponúka systém UConnect technológiu eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na jeho zlepšenie, alebo my:Car, ktorá vám okrem iného môže pomôcť nájsť miesto, kde ste zaparkovali. Ušetríte palivo, svoju energiu aj životné prostredie.
Fiat Tipo kombi – Zadná cúvacia kamera

Parkujte s prehľadom

Môžete síce využiť niekoho iného, aby vám ukazoval, ako ďaleko ste pri parkovaní od auta za sebou. Čo keby ste však mali pomocníka, akým je parkovací asistent? S cúvaciou kamerou integrovanou v systéme UConnect bude parkovanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Akciová ponuka