Chcete objaviť všetky detaily?

Fiat Tipo kombi: komfort, charakter a ešte viac priestoru pre vašu rodinu.

          *Dostupné iba zo skladu

CHCETE ZÍSKAŤ VIAC ZA MENEJ?

Skvelé! Špeciálna edícia Fiat Tipo Italia splní všetky vaše očakávania pri výbere nového vozidla. Edícia Italia predstavuje ponuku celého modelového radu Fiat Tipo, ktorá zaručuje:

  • Prvotriednu kvalitu garantovanú zárukou na 5 rokov,
  • Skvelú spoľahlivosť atmosférického štvorvalca 1,4L,
  • Pohodllie s úložným priestorom až 550 litrov,
  • Doplnkovú výbavu, obľúbenú našimi zákazníkmi v cene vozidla.
zistite Viac

Technológie

Tipo kombi – Infotelematika, technológie

Všetko pod kontrolou

Prehrajte si obľúbenú hudbu, aktivujte mapy, prihláste sa na Facebook a Twitter alebo si znížte emisie: vďaka štandardne dodávaným technológiám je všetko jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
Fiat Tipo kombi - Uconnect

Prečo sa nerozmaznávať... alebo nerozmaznávať svojich blízkych?

Kto hovorí, že by ste nemali svoje deti rozmaznávať? Nechajte ich počúvať obľúbenú hudbu z Deezer alebo TuneIn alebo pripojiť vaše smartfóny k systému UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE. Počúvajte správy z Reuters alebo využívajte mapy TomTom 3D. A zatiaľ čo budete čakať v zaparkovanom aute, môžete si prečítať správy alebo príspevky na Facebooku alebo Twitteri.
Tipo kombi - Aplikácie eco:Drive, my:Car

Myslíte si, že ekológia je správna vec?

Tipo kombi bolo navrhnuté tak, aby bolo maximálne účinné. To znamená úsporné a šetrné k prírode. Preto ponúka systém UConnect technológiu eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na jeho zlepšenie, alebo my:Car, ktorá vám okrem iného môže pomôcť nájsť miesto, kde ste zaparkovali. Ušetríte palivo, svoju energiu aj životné prostredie.
Fiat Tipo kombi – Zadná cúvacia kamera

Parkujte s prehľadom

Môžete síce využiť niekoho iného, aby vám ukazoval, ako ďaleko ste pri parkovaní od auta za sebou. Čo keby ste však mali pomocníka, akým je parkovací asistent? S cúvaciou kamerou integrovanou v systéme UConnect bude parkovanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Akciová ponuka