Skip to content Skip to navigation
NEW 500X AND 500C DOLCEVITA SPECIAL EDITION

RODINA (FIAT)RED

500 ELECTRIC HATCHBACK
500 ELECTRIC CABRIO
500 HYBRID
500C HYBRID
500x
500X DOLCEVITA
PANDA
TIPO HATCHBACK
TIPO KOMBI

INŠPIROVANÉ RODINOU

(RED) a Fiat: jedinečné partnerstvo, ktoré vedie boj proti pandémiám pri každej kúpe vozidla rodiny Fiat (RED) a vytvára tak najetickejší a najvýznamnejší rad. (RED) je organizácia, ktorá bojuje s globálnymi zdravotnými hrozbami, akými sú AIDS a COVID. Nákup produktu (RED) predstavuje súčasne dar Globálnemu fondu na podporu prevencie, liečby, poradenstva, testovania, vzdelávania a opatrovateľskej služby pre komunity, ktoré to najviac potrebujú. Preto sme sa hrdo pripojili k tejto iniciatíve a vytvorili rodinu Fiat (RED), aby ste mohli byť jej súčasťou. Fiat, Jeep a RAM sa v spolupráci s organizáciou (RED) zaviazali v rokoch 2021 – 2023 prispieť do Globálneho fondu minimálne 4 miliónmi USD na pomoc v boji proti zdravotným krízam, akými sú COVID a AIDS. Každé vozidlo (FIAT)RED je produkt (RED) a súčasť tohto záväzku.

NAVRHNUTÁ PRE BLAHO ĽUDÍ

Rodina (FIAT)RED vám ponúka úplne novú výbavu (FIAT)RED zahŕňajúcu produkty, ktoré vám poskytnú zdravšie prostredie vo vozidle.

Obrázky sú iba ilustračné a môžu zobrazovať verzie, vyhotovenia, príslušenstvo a/alebo výbavu na želanie za príplatok. Dostupné farby a poťahy sedadiel sa môžu líšiť z technických a/alebo výrobných a obchodných dôvodov a môžu byť dostupné iba pri skladových vozidlách.