Skip to content Skip to navigation

Fiat 124 Spider - Reborn to be Wild

Fiat 124 Spider - Reborn to be Wild

Presne po 50 rokoch sa kultový dizajn 60. rokov vracia v novej generácií športového roadsteru s klasickým talianským dizajnom, špičkovým výkonom a technológiami. Všetko len pre rýdze potešenie z jazdy: Fiat 124 Spider.

Technológie

Fiat 124 Spider plne LED svetlomety

Kontrola viditeľnosti za každého počasia

Fiat 124 Spider môže byť vybavený kompletnou LED technológiou *, zahŕňajúcou predné LED svetlomety (LED pozičné svetlá, LED svetlá denného svietenia DRL, LED stretávacie svetlá a LED diaľkové svetlá), adaptívny systém AFLS (Adaptive Front Light System) pre smerovanie lúča svetla v závislosti na rýchlosti a zákrutách a zadné LED koncové svetlá. Pre viditeľnosť za všetkých podmienok sú tu ostrekovače predných svetiel a tiež senzor dažďa a stmievania. S Fiatom 124 Spider je cesta vaša.

* k dispozícii s paketom Viditeľnosť
Fiat 124 Spider infotelematika

O krok vpred pred ostatnými

7“ dotyková obrazovka s ovládaním multimediálnych funkcií, digitálne rádio DAB s audio systémom Bose a 9 reproduktormi. Pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, dva vstupy USB a jeden AUX**.

**k dispozícii v pakete Audio a Audiosystém Bose
Fiat 124 Spider Audio systém Bose

Audio systém Bose

Zabezpečuje najvyššiu kvalitu zvuku počas jazdy, a to aj pri stiahnutej streche. Systém Bose* zahŕňa 9 reproduktorov, z ktorých 4 sú integrované v hlavových opierkach sedadiel.

*k dispozícii v pakete Audio systém Bose
Fiat 124 Spider Bezkľúčový vstup a štartovanie

Prečo čakať?

Bezkľúčový vstup do vozidla*, zamykanie aj štartovanie. Fiat 124 Spider to všetko zvládne za vás. Dokonalé pre všetkých, ktorí sa nechcú zdržovať.*

*v pakete Premium