Skip to content Skip to navigation

  VÁŠ SVET NA DOSAH

  INFOTAINMENT

  Fiat Panda s paketom City má rádio s 5“ displejom, DAB, USB a rozhraním Bluetooth, doplnené ovládaním rádia a telefónu na volante. Verzia CROSS poskytuje ešte lepšiu zábavu vďaka rádiu so 7“ dotykovým displejom a DAB, kompatibilným s Apple CarPlay a Android Auto™.

  Apple CARPLAY

  Pripojte si váš iPhone cez CarPlay a všetko, čo potrebujete, si môžete zobraziť priamo na displeji rádia. Môžete navigovať, uskutočňovať telefonické hovory, prijímať a posielať správy a počúvať hudbu bez odpútania pozornosti od cesty. CarPlay sa dá ovládať pomocou hlasového asistenta Siri, tlačidlami na volante alebo dotykovým displejom. Všetky aplikácie kompatibilné s CarPlay boli navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduchý a intuitívny prístup bez odpútania pozornosti od cesty.

  CarPlay, iPhone a Siri sú registrované obchodné značky Apple inc.

  ANDROID AUTO™ 

  Vytvorte si prístup k obsahom vášho smartfónu alebo pohodlne používajte Google Maps a hudbu z Google Play počas jazdy. Android Auto™ zobrazí všetky kompatibilné aplikácie na obrazovke rádia. Všetky funkcie môžete intuitívne ovládať hlasovými povelmi, tlačidlami na volante alebo dotykovým displejom.  

  Google, Google Play, Android Auto a Waze sú ochranné známky Google LLC.

  Na používanie Android Auto vo vašom automobile potrebujete systém infotainmentu kompatibilný s Android Auto, smartfón s operačným programom Android 5.0 alebo vyšším a aplikáciu Android Auto.