Objavte nový Fiat 500 X Sport

Ak hľadáte obyčajné, nezaujímavé vozidlo, ste na zlej adrese! 500X Sport je pre odvážnych a sebavedomých. Má totiž hriešnu dušu aj telo a jeho športový a pútavý vzhľad očaruje každého.Výkon

S chuťou do zákrut

Vďaka úplne novým a odvážne krásnym 19“ kolesám z ľahkých zliatin obutým do vysoko výkonných pneumatík (voliteľne) bude jazda ulicami bezpečná a zábavná ako nikdy predtým.


Exteriér

Byť poslušný je nudné

Pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať? Nie, vďaka! S Fiatom 500X Sport nastavíte vlastné. Očarte sexy športovým vzhľadom vďaka novej červenej farbe Sporty, zatmaveným sklám, odvážne krásnym 19„ zliatinovým kolesám (voliteľne), exkluzívnemu logu SPORT a dvojitej chrómovanej koncovke výfuku.

ExteriérInteriér

Hriešna duša

Mnohí zostávajú vo svojej komfortnej zóne, pretože sa boja. Ale odvážni si môžu užívať nádherný a pohodlný interiér. Nastúpte do nového modelu 500X Sport a potešte sa novými športovými sedadlami, exkluzívnou palubnou doskou s čelnou časťou v krásnej sivej úprave a logom 500 alebo Alcantarou na volante a nad TFT displejom (voliteľne).

Interiér

Technológie

Just one touch

Jediným dotykom

Majte všetko pod kontrolou, a to jediným dotykom. S multimediálnym systémom Uconnect™ so 7“ dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení a službami Live môžete ľahko pripojiť svoj chytrý telefón k vozidlu a intuitívne ovládať hudbu, aplikácie, kontakty a mapy, bez toho aby ste prestali sledovať vozovku pred sebou.
Lorem ipsum

Zrkadlenie chytrého telefónu

Funkcia zrkadlenia chytrého telefónu vám umožňuje používať vaše chytré telefóny ľahko a bezpečne aj na palube vozidla. Pripojenie je jednoduché a vy môžete získavať smerové inštrukcie z navigácie telefónu, telefonovať, prijímať a odosielať textové správy alebo prehrávať hudbu, a to bez rozptyľovania.