Objavte nový Fiat 500 X Sport

Ak hľadáte obyčajné a nezaujímavé vozidlo, ste na zlej adrese! 500X Sport je pre odvážnych a sebavedomých. Má totiž hriešnu dušu aj telo a jeho športový a pútavý vzhľad očarí naozaj každého.Výkon


S chuťou do zákrut!


Vďaka úplne novým a odvážne krásnym 19“ kolesám z ľahkých zliatin, obutým do vysoko výkonných pneumatík (voliteľne), bude jazda ulicami bezpečná a zábavná ako nikdy predtým.


 

EXTERIÉR


Byť poslušným je nuda

Pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať? Nie, vďaka! S Fiatom 500X Sport si ich nastavíte po svojom. Očarte sexy športovým vzhľadom vďaka novej červenej farbe Seduzione (voliteľné), zatmaveným sklám, odvážne krásnym 19“ zliatinovým kolesám (voliteľné) exkluzívnemu logu SPORT a dvojitej chrómovanej koncovke výfuku. 

INTERIÉR


Hriešna duša

Mnohí zostávajú vo svojej komfortnej zóne, pretože sa boja. Ale odvážni si môžu užívať nádherný a pohodlný interiér. Nastúpte do nového modelu 500X Sport a potešte sa novými športovými sedadlami, exkluzívnou palubnou doskou s čelnou časťou v krásnej sivej úprave a logom 500 alebo Alcantarou na volante a nad TFT displejom (voliteľné).

Technológie

Just one touch

Jediným dotykom

Majte všetko pod kontrolou vďaka jedinému dotyku. S multimediálnym systémom Uconnect™ so 7“ dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení a službami Live môžete ľahko pripojiť svoj smartfón k vozidlu a intuitívne ovládať hudbu, aplikácie, kontakty a mapy bez toho, aby ste stratili kontrolu nad situáciou na vozovke.
Lorem ipsum

Zrkadlenie smartfónu

Funkcia zrkadlenia smartfónu vám umožňuje používať vaše smartfónu ľahko a bezpečne aj na palube vozidla. Pripojenie je jednoduché a vy môžete získavať smerové inštrukcie z navigácie telefónu, telefonovať, prijímať a odosielať textové správy alebo prehrávať hudbu a to všetko bez toho, aby ste stratili kontrolu nad situáciou na cestách.