Nový 500X Cross

Absolútna sloboda.

Všetko je

súčasťou

štandardu.

SUV vybavené pre
všetky vaše dobrodružstvá.
  • FARBY
  • DOSTUPNÉ KOLESÁ

Dizajn

Na to, aby ste prežili každé svoje dobrodružstvo naplno, potrebujete smelý a osobitý 500X Cross.

Posvieťte si na dobrodružstvo

Hory, lesy, lúky alebo pláž? Asfaltová vozovka alebo poľná cesta? Voliteľné plne LED svetlomety nového 500X Cross perfektne osvietia celú cestu pred vami. Inovatívna technológia LED novej generácie poskytuje o 20 % viac svetla a spotrebúva o 66 % menej energie v porovnaní s bežnými halogénovými svetlometmi.

Buďte štýloví, bez ohľadu na to, kam sa chystáte

Nové zadné LED svetlá vychádzajú z nezameniteľného dizajnového prvku rodiny 500, kde je uprostred združených svetiel odhalená farba karosérie. Buďte vždy viditeľní, rozpoznateľní a nezabudnuteľní.

Objavujte bez obmedzenia

S novými offroadovými nárazníkmi je 500X Cross pripravený zdolávať aj tie najnáročnejšie výzvy.

Vždy v príjemnom prostredí, ideálnom na cestovanie

Cestovať budete vždy pohodlne a štýlovo, bez ohľadu na to, kam sa vydáte. Každý detail interiéru 500X Cross bol navrhnutý tak, aby bol naozaj nezameniteľný a ikonický. Či už ide o sedadlá v kombinácii textilu a eko kože, palubnú dosku vo farbe karosérie alebo logo 500 na hlavových opierkach.

Pohodlie v každom teréne

Pri navrhovaní 500X Cross sme mali na pamäti jediný cieľ: zmeniť všetky vaše cesty na úžasne pohodlný zážitok, či už sa budete nachádzať na vozovke alebo budete objavovať nové trasy v teréne. Preskúmajte nový volant, ktorý je ešte ergonomickejší a má integrované ovládacie prvky.

Váš palubný počítač

Všetky dôležité informácie o vašej trase sa zobrazujú v reálnom čase priamo na prehľadnom a užívateľsky interaktívnom 3,5“ displeji prístrojového panela. Vaša jazda v ústrety novým dobrodružstvám bude jednoduchšia a zábavnejšia.

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X City Cross a Cross s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Apple CarPlay

Funkcia zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlay* je najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho telefónu iPhone za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si predčítať a posielať textové správy a prehrávať hudbu, a to bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

Kliknite sem a prezrite si kompatibilné zariadenia. .

*Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc

Android AutoTM

Hudba, aplikácie a mnoho ďalšieho. So systémom zrkadlenia chytrého telefónu Android AutoTM sa vaša aplikácia zobrazí na obrazovke infotelematického systému 500X v jednoduchom a užívateľsky interaktívnom rozhraní, ktoré je usporiadané do jednoducho čitateľných stránok.

Kliknite sem a prezrite si kompatibilné zariadenia. .

*Aplikácia Android AutoTM nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. Android, Android AutoTM, Google Play a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB a Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB NAV

Vydajte sa za ďalším skvelým dobrodružstvom. Súčasťou štandardnej výbavy verzií City Cross a Cross je infotelematický systém Uconnect™ so 7″ dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení, digitálnym rádiom DAB (Digital Audio Broadcast) a funkciami zrkadlenia chytrého telefónu, pomocou ktorého jednoducho a bezpečne vybavíte hovory, nadiktujete a pošlete textové správy, započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb alebo si vyberiete najlepšiu trasu.

Štandardnou výbavou verzie Cross v systéme Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB s funkciami zrkadlenia chytrého telefónu je aj navigačný systém, ktorého súčasťou sú mapy TomTom s aktuálnymi informáciami o dopravnej situácii a počasí vrátane upozornení na prítomnosť rýchlostných radarov alebo nehody na vašej trase.

Mopar® Map Care

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať

mapy navigačného systému vozidla.

Úrovne výbavy

Už nerobte kompromisy. Toto SUV je navrhnuté na akékoľvek budúce dobrodružstvo.