Skip to content Skip to navigation

Nový 500X Urban

Ovládnite mesto
SUV stvorené pre život v meste

Design

Elektricky ovládané predné a zadné okná, elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá s vyhrievaním, tempomat a manuálna klimatizácia. Užívajte si mestský život maximálne štýlovo.

Všetko pre vaše pohodlie

V novom modeli 500X Urban bol každý detail navrhnutý tak, aby zaistil ten najvyšší komfort. Príkladom môže byť nový ergonomický volant s integrovanými ovládačmi audiosystému.

Perfektná harmónia

S novým Fiatom 500X Urban sa stotožníte prakticky ihneď. Prepracovaný prístrojový panel teraz ponúka ešte lepšiu čitateľnosť, aby ste zreteľne videli všetky dôležité informácie potrebné pri riadení.

Všetci sa za vami otočí

Čeľte mestským dobrodružstvom štýlovo a elegantne s krásnym 16”oceľovými kolesami.

Štýlový interiér

Fiat 500X je nielen krásne, ale aj veľmi pohodlné vozidlo. Prepracovaný interiér sa vyznačuje sedadlami čalúnenými ekokožou, prístrojovou doskou vo farbe karosérie a nezameniteľným logom 500, ktoré pôsobí ako podpis autora na majstrovskom diele. Kombinácia všetkých detailov a materiálov vytvára ten najlepší možný štýl.

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X Urban s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Funkcia zrkadlenia smartfónu

Funkcia zrkadlenia smartfónu je najdokonalejší a najbezpečnejší sposob používania vášho smartfónu za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si prečítať a posielať správy a prehrávať hudbu, bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

Uconnect™ HD LIVE

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Nový 500X Urban

Mestské SUV stvorené do rušného mesta.