Nový 500X Urban

Ovládnite mesto
SUV stvorené pre život v meste
  • FARBY
  • DOSTUPNÉ KOLESÁ

Design

Nové plne LED svetlomety (voliteľne), LED svetlá denného svietenia a LED koncové svetlá. Prepracovaný interiér aj exteriér. Vyrazte do mesta štýlovo s Fiatom 500X Urban.

Úplne nový pohľad

Teraz môžete vnímať mesto ako nikdy predtým. Inovatívne plne LEDsvetlomety (voliteľne) poskytujú o 20 % viac svetla a okrem toho majú dlhšiu životnosť a až o 66 % nižšiu spotrebu energie než štandardné halogénové svetlomety.

Všetko pre vaše pohodlie

V novom modeli 500X Urban bol každý detail navrhnutý tak, aby zaistil ten najvyšší komfort. Príkladom môže byť nový ergonomický volant s integrovanými ovládačmi audiosystému.

Perfektná harmónia

S novým Fiatom 500X Urban sa stotožníte prakticky ihneď. Prepracovaný prístrojový panel teraz ponúka ešte lepšiu čitateľnosť, aby ste zreteľne videli všetky dôležité informácie potrebné pri riadení.

Štýl v každom detaile

Nové LEDkoncové svetlá vychádzajú z nezameniteľného dizajnového prvku rodiny 500, kde je uprostred združených svetiel odhalená farba karosérie. Aj v rámci zadných svetiel je použitá moderná technológia LEDpre dosiahnutie lepšej viditeľnosti za všetkých podmienok.

Robustný a trúfalý

Vyrazte do mesta a pochváľte sa. Nový Fiat 500X Urban s prepracovanými nárazníkmi teraz ponúka ešte osobitejší a robustnejší vzhľad, ktorý neostane bez povšimnutia.

Štýlový interiér

Fiat 500X je nielen krásne, ale aj veľmi pohodlné vozidlo. Prepracovaný interiér sa vyznačuje sedadlami čalúnenými ekokožou, prístrojovou doskou vo farbe karosérie a nezameniteľným logom 500, ktoré pôsobí ako podpis autora na majstrovskom diele. Kombinácia všetkých detailov a materiálov vytvára ten najlepší možný štýl.

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X Urban s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Funkcia zrkadlenia smartfónu

Funkcia zrkadlenia smartfónu je najdokonalejší a najbezpečnejší sposob používania vášho smartfónu za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si prečítať a posielať správy a prehrávať hudbu, bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so 7“ obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Mopar® Map Care

 

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® MapCare(bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať mapy navigačného systému vozidla.

Nový 500X Urban

Mestské SUV stvorené do rušného mesta.