Nový 500X Urban

Ovládnite mesto
SUV stvorené pre život v meste
  • FARBY
  • DOSTUPNÉ KOLESÁ

Design

Nové plne LED svetlomety (voliteľne), LED svetlá denného svietenia a LED koncové svetlá. Prepracovaný interiér aj exteriér. Vyrazte do mesta štýlovo s Fiatom 500X Urban.

Úplne nový pohľad

Teraz môžete vnímať mesto ako nikdy predtým. Inovatívne plne LEDsvetlomety (voliteľne) poskytujú o 20 % viac svetla a okrem toho majú dlhšiu životnosť a až o 66 % nižšiu spotrebu energie než štandardné halogénové svetlomety.

Všetko pre vaše pohodlie

V novom modeli 500X Urban bol každý detail navrhnutý tak, aby zaistil ten najvyšší komfort. Príkladom môže byť nový ergonomický volant s integrovanými ovládačmi audiosystému.

Perfektná harmónia

S novým Fiatom 500X Urban sa stotožníte prakticky ihneď. Prepracovaný prístrojový panel teraz ponúka ešte lepšiu čitateľnosť, aby ste zreteľne videli všetky dôležité informácie potrebné pri riadení.

Štýl v každom detaile

Nové LEDkoncové svetlá vychádzajú z nezameniteľného dizajnového prvku rodiny 500, kde je uprostred združených svetiel odhalená farba karosérie. Aj v rámci zadných svetiel je použitá moderná technológia LEDpre dosiahnutie lepšej viditeľnosti za všetkých podmienok.

Robustný a trúfalý

Vyrazte do mesta a pochváľte sa. Nový Fiat 500X Urban s prepracovanými nárazníkmi teraz ponúka ešte osobitejší a robustnejší vzhľad, ktorý neostane bez povšimnutia.

Štýlový interiér

Fiat 500X je nielen krásne, ale aj veľmi pohodlné vozidlo. Prepracovaný interiér sa vyznačuje sedadlami čalúnenými ekokožou, prístrojovou doskou vo farbe karosérie a nezameniteľným logom 500, ktoré pôsobí ako podpis autora na majstrovskom diele. Kombinácia všetkých detailov a materiálov vytvára ten najlepší možný štýl.

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X Urban s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

Apple CarPlay

Funkcia zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlay* je najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho telefónu iPhone za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si predčítať a posielať textové správy a prehrávať hudbu, a to bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

Kliknite sem a prezrite si kompatibilné zariadenia

*Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Android AutoTM

Hudba, aplikácie a mnoho ďalšieho. So systémom zrkadlenia chytrého telefónu Android AutoTM sa vaša aplikácia zobrazí na obrazovke infotelematického systému 500X Urban v jednoduchom a užívateľsky interaktívnom rozhraní, ktoré je usporiadané do jednoducho čitateľných stránok.

Kliknite sem  prezrite si kompatibilné zariadenia.

Aplikácia Android AutoTM nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. Android, Android AutoTM, Google Play a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Kto je vaším najlepším spojencom na cestách? Váš 500X. Pomocou infotelematickéhosystému Uconnect™ so 7“ obrazovkou vo vysokom rozlíšení a službami LIVE v štandardnej výbave

vybavíte hovory, vyberiete a započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb a vyberiete najlepšiu trasu.

Mopar® Map Care

 

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® MapCare(bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať mapy navigačného systému vozidla.

Nový 500X Urban

Mestské SUV stvorené do rušného mesta.