Doblò

Pôsobivý a originálny dizajn, rekordná
priestrannosť a až 7 sedadiel.

Priestranné, všestranné a odolné. Doblò je vozidlo na prepravu osôb, ktoré nepotrebuje žiadne ďalšie odporúčania.

Voľby

Fiat Doblò so zvýšenou strechou

Potrebujete nad hlavou ďalších 27 cm?

Na dosiahnutie väčšieho priestoru nepotrebujete dlhšie vozidlo: Doblò so zvýšenou strechou je o 27 cm vyššie ako štandardná verzia, bez predĺženia o jediný milimeter.
Fiat Doblò High Roof Autonomy

Slobodné cestovanie

Doblò so zvýšenou strechou možno konfigurovať aj na prepravu osôb na invalidných vozíkoch a je súčasťou programu mobility skupiny Fiat s názvom Autonomy Services.
Fiat Doblò High Roof Box

Skúste ho naplniť

Naplňte ho čímkoľvek, čo sa vám zapáči: Doblò so zvýšenou strechou ponúka kapacitu 3200 litrov, päť sedadiel a výšku ložnej plochy 55 cm od povrchu vozovky, čo ho robí prístupnejším. Výsledný priestor vás nadchne, otázkou však je, či ho dokážete naplniť

Technológie

Fiat Doblò Infotelematika Uconnect

Ste pripravení na veľkú cestu?

Na palube modelu Fiat Doblò môžete cestovať vo väčšom štýle vďaka systému UConnect s 5“ dotykovou farebnou obrazovkou, ktorá umožňuje počúvanie rádia, MP3 formátov alebo playlistov z vášho inteligentného telefónu pomocou vstupov USB a AUX alebo Bluetooth.
Fiat Doblò Infotelematika, technológie

Buďte počas jazdy live

Cestujte online so službami UConnect LIVE pre Fiat Doblò. Prezerajte si svoj účet na Twitteri alebo Facebooku, počúvajte online rádiá alebo vstupujte do knižnice s viac ako 35 miliónmi skladieb na Deezeri. Prípadne môžete počúvať aktuálne správy z Reuters.
Fiat Doblò Ecodrive

Môže byť vozidlo ekologické?

Doblò využíva vďaka aplikácii eco:Drive menej pohonných hmôt. Tá sleduje vaše vodičské návyky, analyzuje spotrebu a emisie vášho modelu Doblò a poskytuje odporúčania na ekologickejšiu jazdu.
Fiat Doblò Digitálne rádio s navigáciou

Kam by ste išli bez navigácie?

Voliteľne je v rámci modelu Fiat Doblò k dispozícii systém UConnect s 5“ dotykovou obrazovkou, DAB a navigáciou s nainštalovanými mapami všetkých hlavných európskych krajín. Na bezpečné cestovanie s rodinou.