Skip to content Skip to navigation

Nechajte si zaslať ponukuDizajn exteriéru

Hravý a exkluzívny, štýlový a ohľaduplnejší k životnému prostrediu. S novým logom Hybrid, ktoré reprezentuje nový, ekologický spôsob života.DIZAJN INTERIÉRU

Užite si relax. Na palube Fiatu 500 Dolcevita Hybrid si každú cestu vychutnáte v maximálnom pohodlí a úplne štýlovo.

Infotainment

Zrkadlenie chytrého telefónu

Užite si najjednoduchší a užívateľsky najústretovejší spôsob použitia chytrého telefónu vo vozidle. Po pripojení telefónu k infotelematickému systému UconnectTM so 7“ dotykovou obrazovkou vo vysokom rozlíšení môžete telefonovať, odosielať a prijímať textové správy alebo používať navigáciu, a to bez zbytočného rozptyľovania počas jazdy. 

Fiat 500C tecnologia radio multimedia

Mopar® Connect

Spravujte svoje vozidlo priamo zo svojho smartfónu vďaka aplikácii Uconnect LIVE. Systém vám zobrazí stav alebo pohyb vášho vozidla 500 Dolcevita a pripomenie vám, kde ste ho zaparkovali. V prípade, že si v ňom niečo zabudnete vám pošle praktické upozornenie.

Hybridný motor

Objavte nový spôsob cestovania. Fiat 500 Dolcevita je teraz hybridný a zavedie vás do sveta výhod.
Objavte všetky výhody hybridného motora modelu Fiat 500.

Vďaka hybridnej technológii sa Fiat 500 Dolcevita stal viac ekonomickým, jeho spotreba paliva sa znížila o 20%*. Taktiež je viac ekologický, pretože rešpektuje a chráni životné prostredie vďaka nižším emisiám CO2

* Podľa homologizácie NEDC

Funkcia E-Assist umožňuje elektromotoru asistovať pri zrýchlovaní.

S funkciami E-Coasting a E-Breaking nemusíte dobíjať lítiovú batériu z externého zdroja. Dobije sa počas spomaľovania a brzdenia.

Rozšírený systém Start & Stop vypína spaľovací motor v rýchlostiach pod 30km/h, čo prispieva k ďalšej úspore paliva.*

S TFT displejom je použitie hybridnej technológie mimoriadne jednoduché. Pozrite sa na toky energie a zistite, kedy sa batéria nabíja, alebo naopak dodáva energiu.

Vždy budete v obraze, pokiaľ ide o úroveň nabitia batérie a vďaka diagramu cesty uvidíte koľko energie sa využíva v danej chvíli, čo vám umožní riadiť efektívnejšie.

CASA 500


Skutočná cesta virtuálnym múzeom, ktorá odhaľuje úchvatnú históriu modelu 500. Od prvej generácie z roku 1957 po novú 500 «la Prima».

Navštívit Casa 500