Fiat 500C - All Eyes on Me

Fiat 500C - All Eyes on Me

Smelší a zvodnejší ako kedykoľvek predtým, ale s rovnakým duchom slobody. To je Fiat 500C, neodolateľný malý kabriolet.

Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione: jedinečné štýlové detaily

Táto nová špeciálna séria ikonickej „päťstovky“, ktorá vždy určovala módne trendy, zaujme najmä svojimi detailmi, módnymi a štýlovými kombináciami a slobodou jazdy s otvoreným nebom nad hlavou v exkluzívnej verzii cabrio

Vitajte na palube nového vzoru elegancie a štýlu.
Ďalšie informácie
500 collezione fall

Fiat 500 Collezione: styled by L’Uomo Vogue

So zmenou sezóny sa menia aj módne preferencie. Trieda a štýl však ostávajú rovnaké. Zoznámte sa s modelom 500 Collezione Fall-Winter, inšpirovaným farbami jesene a zimy. Dokonalý mix štýlu a osobitosti vďaka premysleným detailom, akými sú napríklad nový dvojfarebný dizajn karosérie Brunello a exkluzívne 16″ kolesá z ľahkých zliatin medenej farby.

Zistite viac

Technológie

Fiat 500C Infotelematika

Malé vozidlo, veľké technológie

Užite si slnko, zábavu a surfovanie – samozrejme, online – s technológiou UConnect™. 
Fiat 500C Multimédia, rádio, Beats

Pripravte sa na skvelú párty.

Ak hľadáte najvyššiu kvalitu, čo sa počúvania hudby týka, vyberte si osemkanálový audiosystém Beats so zosilňovačom DSP, šiestimi reproduktormi, subwooferom a s celkovým výkonom 440 W.
Celú ulicu roztancujete vo svojom rytme.
Fiat 500C UConnect

Buďte aj vo svojom vozidle online

Počúvajte 35 miliónov skladieb s aplikáciou Deezer, jednu zo 100 000 staníc na TuneIn, čítajte najnovšie správy z Reuters, sledujte mapy TomTom alebo sa pripojte k svojmu profilu na Facebooku alebo Twitteri, nech už ste kdekoľvek. Alebo zistite, aké má byť počasie, aby ste vedeli, kedy zatiahnuť strechu.
UConnect LIVE urobí vašu cestu maximálne zaujímavou.
Fiat 500C Navigácia TomTom

Nemusíte sa orientovať podľa hviezd

S modelom 500C sa už nikdy nestratíte. Vďaka systému UConnect Radio s navigáciou si môžete užívať výhody služieb LIVE a TomTom vrátane 3D máp TomTom a informácií v reálnom čase o doprave, počasí, radaroch a bodoch záujmu.
Navigácia podľa hviezd so stiahnutou strechou je síce do istej miery romantická, ale s navigáciou TomTom si to užijete viac.
500C Technologie eco:Drive

Ekologická jazda

Používaním aplikácie eco:Drive™ znížite emisie CO2 aj spotrebu paliva. Stačí sa riadiť odporúčaniami týkajúcimi sa štýlu vašej jazdy a ďalšími tipmi na jeho zlepšenie.