Fiat 500C - All Eyes on Me

Fiat 500C - All Eyes on Me

Smelší a zvodnejší ako kedykoľvek predtým, ale s rovnakým duchom slobody. To je Fiat 500C, neodolateľný malý kabriolet.

Nový Fiat 500 Anniversary: forever young since 1957


Navrhnutý pre oslavu šesťdesiateho výročia modelu Fiat 500.
Nádherné spracovanie karosérie, spomienkové interiéry, jedinečnosť každého vozidla so štítkom s poradovým číslom a najnovšie technológie. Všetko v tomto vozidle je prvotriedne a výnimočné.
K dispozícii výlučne vo verzii kabriolet.

ZISTIŤ VIAC

Technológie

Fiat 500C Infotelematika

Malé vozidlo, veľké technológie

Užite si slnko, zábavu a surfovanie – samozrejme, online – s technológiou UConnect™. Tento komplexný infotelematický systém zahŕňa v štandardnej verzii AM/FM rádio, vstupy USB a AUX a ovládače na volante, avšak dopriať si môžete aj verziu, ktorá vám poskytne všetky informácie a hudbu, ktorú máte radi, ako aj živú navigáciu TomTom LIVE a 7“ HD obrazovku.
Fiat 500C Multimédia, rádio, Beats

Pripravte sa na skvelú párty.

Ak hľadáte najvyššiu kvalitu, čo sa počúvania hudby týka, vyberte si osemkanálový audiosystém Beats so zosilňovačom DSP, šiestimi reproduktormi, subwooferom a s celkovým výkonom 440 W.
Celú ulicu roztancujete vo svojom rytme.
Fiat 500C UConnect

Buďte aj vo svojom vozidle online

Počúvajte 35 miliónov skladieb s aplikáciou Deezer, jednu zo 100 000 staníc na TuneIn, čítajte najnovšie správy z Reuters, sledujte mapy TomTom alebo sa pripojte k svojmu profilu na Facebooku alebo Twitteri, nech už ste kdekoľvek. Alebo zistite, aké má byť počasie, aby ste vedeli, kedy zatiahnuť strechu.
UConnect LIVE urobí vašu cestu maximálne zaujímavou.
Fiat 500C Navigácia TomTom

Nemusíte sa orientovať podľa hviezd

S modelom 500C sa už nikdy nestratíte. Vďaka systému UConnect Radio s navigáciou si môžete užívať výhody služieb LIVE a TomTom vrátane 3D máp TomTom a informácií v reálnom čase o doprave, počasí, radaroch a bodoch záujmu.
Navigácia podľa hviezd so stiahnutou strechou je síce do istej miery romantická, ale s navigáciou TomTom si to užijete viac.
500C Technologie eco:Drive

Ekologická jazda

Používaním aplikácie eco:Drive™ znížite emisie CO2 aj spotrebu paliva. Stačí sa riadiť odporúčaniami týkajúcimi sa štýlu vašej jazdy a ďalšími tipmi na jeho zlepšenie.

SKVELÉ PONUKY