Skip to content Skip to navigation

FIAT 500C


Nezameniteľná ikona, model 500c, žiari ešte viac v nových výbavách.
Očarí vás Pop alebo Lounge alebo sa necháte oslniť vrcholnou výbavou Star?
A nie je to práve športový štýl, ktorý hľadáte presne pre vás? S výbavou Sport si užijete viac športovosti a vo výbave Rockstar potom výrazný, vycibrený štýl.
Vyrazte do ulíc štýlovo a okúzlite svoje okolie.

FIAT 500C


Model 500C žiari ešte viac v nových vrcholných výbavách: v modernej a štýlovej 500C Star a športovej a výraznej 500C Rockstar. Dotknúť neba sa však môžete aj prostredníctvom jedinečnej výbavy Lounge.
Vyrazte do ulíc štýlovo a okúzlite svoje okolie.

FARBY KAROSÉRIE STAR A ROCKSTAR

Vyjadrite svoj štýl. Neskrývajte ho.
Buďte elegantní, štýloví, vždy v centre pozornosti.
Vytvorte si svoju vlastnú ikonu.

 • Biela Gelato
 • Sivá Carrara
 • Biela Stela
 • Čierna Vesuvio
 • Sivá Pompei
 • Bordová Opera
 • Sivá Colosseo
 • Modrá Dipinto di blu
 • Perleťová Ice
seleziona base per personalizzare Fiat Concept Centoventi

Nový hybridný motor

Objavte nový spôsob cestovania a všetky ďalšie výhody,
ktoré prináša
Fiat 500C s novým hybridným motorom.
New Hybrid Engine

PRE VÁS ČOKOĽVEK

Vďaka novej hybridnej technológii je teraz Fiat 500 hospodárnejší, má až o 20% nižšiu spotrebu paliva, a tiež je ohľaduplnejší k životnému prostrediu, pretože produkuje nižšie emisie CO2. Prináša tiež výhody súvisiace s užívaním hybridných vozidiel, ako sú oslobodenie od cestnej dane, vjazd do zón s nízkymi emisnými limitmi a dopravnými obmedzeniami alebo zľavy na parkovanie.

THE HYBRID ENGINE

AKO TENTO HYBRIDNÝ MOTOR FUNGUJE?

Hybridná technológia u modelu 500 ponúka spaľovací motor a elektromotor, ktoré spolupracujú pre čo najekonomickejší a najekologickejší výsledok:

 • Elektromotor pomáha spaľovaciemu motoru pri zrýchľovaní (funkcia E-Assist).
 • Lítiové batérie sa nemusia nabíjať, pretože sa dobíjajú sami počas spomaľovania a brzdenia (funkcia E-Coasting a E-Breaking).
 • Vďaka rozšírenej funkcii Start&Stop je možné vypnúť spaľovací motor v rýchlostiach do 30 km/h (po odporúčaní na prístrojovom paneli a prepnutí do pozície Neutral), čo významne prispieva k úspore paliva.

VŠETKO NA OČIACH

S novým TFT displejom budete mať o všetkom prehľad.

Kedykoľvek môžete zistiť stav nabitia batérií, a to aj na názornom diagrame. Uvidíte, kedy sa batérie nabíjajú, alebo naopak energiu k jazde vydávajú. Umožní vám to jazdiť ešte efektívnejšie.

Infotainment

Hviezdy ešte nikdy neboli jasnejšie
So bright – Android Auto™

Žiarivá kolekcia UconnectTM

Sadnite si za volant modelu 500C a objavte bezpečný a chytrý spôsob použitia vášho smartfónu počas jazdy. Vďaka funkcii zrkadlenia smartfónu na obrazovke vozidla môžete veľmi jednoducho využívať vašu navigáciu, telefonovať hands-free, odosielať a prijímať textové správy, počúvať váš výber hudby a pritom sa plne sústrediť na jazdu. K tomu slúži štandardne dodávaný infotelematický systém UconnectTM s rádiom, službami LIVE, 7“ obrazovkou v HD rozlíšení, Bluetooth, ovládaním na volante, USB a AUX vstupmi a 6 reproduktormi.

SKVELÉ PONUKY

Promozioni