Nový 500L kombi: pozdvihnete im náladu, pozdvihne to náladu vám.

Kultový dizajn a maximálna všestrannosť. Až so 7 sedadlami je nový Fiat 500L vôbec najpriestrannejšou 500.

Technológie

Multifunkčný volant – 500L kombi

Multifunkčný volant

S novou 500L kombi je technológia doslova na dosah ruky. Okrem mimoriadneho dizajnu vám nový multifunkčný volant umožňuje pohodlne ovládať všetky hlavné funkcie palubného počítača nepatrným pohybom prstov.

UConnect LIVE

Infotelematický systém UConnect so službami LIVE si naozaj zamilujete. Pripojte sa k nemu svojím smartfónom pomocou Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a vychutnajte si hudbu podľa svojho výberu v mobile alebo hudbu z kanálov Deezer a TuneIn, pustite si správy na Reuters alebo získajte najnovšie informácie o doprave, umiestnení rýchlostných kamier a počasí vďaka TomTom Live alebo si prečítajte príspevky na Facebooku a Twitteri. Nezabudnite používať aj jednu z mnohých aplikácií, ktoré UConnect ponúka: eco:Drive analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na jeho zlepšenie a úsporu paliva; my:Car vám okrem stráženia servisných intervalov a nájdenia najbližšieho servisu Fiat môže pomôcť nájsť miesto, kde ste zaparkovali.
UConnect – Fiat 500L

Satelitná navigácia TomTom

Satelitná navigácia TomTom vám prináša najnovšie funkcie, ako napríklad IQ Routes obsahujúce najväčšiu existujúcu databázu ciest, ktorá vám pomôže nájsť najrýchlejšiu cestu do cieľa. Mapu si môžete dotykom zväčšiť na požadovanú mieru na 7“ dotykovej obrazovke s HD rozlíšením systému UConnect so službami LIVE.
Apple CarPlay - 500L kombi

Apple CarPlay

Nový 500L kombi spolupracuje s aplikáciou Apple CarPlay. Apple CarPlay je najinteligentnejším a najbezpečnejším spôsobom, ako používať iPhone v aute. Vďaka hlavným aplikáciám a funkciám vyvinutým špeciálne pre CarPlay môžete mať na obrazovke 500L kombi dopravné spravodajstvo, môžete telefonovať, odosielať a prijímať textové správy a počúvať hudbu bez toho, aby ste sa museli rozptyľovať pri vedení vozidla. Na ovládanie telefónu môžete používať hlasové príkazy Siri alebo používať dotykovú obrazovku či integrované ovládacie prvky na svojom volante.

Na zistenie, ktoré zariadenia sú kompatibilné, kliknite tu.

CarPlay, iPhone a Siri sú registrované obchodné značky spoločnosti Apple Inc.
Android Auto – Fiat 500L kombi

Android Auto™

Model 500L kombi je kompatibilný so systémom Android Auto, ktorý je jednoduchým a bezpečným spôsobom prístupu k obsahu a aplikáciám vášho smartfónu pri vedení vozidla. Funkcie a aplikácie telefónu sa zobrazujú na obrazovke UConnect, kde sú vďaka jednoduchému a intuitívnemu používateľskému rozhraniu zorganizované do ľahko čitateľných stránok. Vďaka Google Maps napríklad získate dopravné informácie v reálnom čase. Telefonujte, posielajte alebo prijímajte SMS, a to formou hands-free bez toho, aby ste museli dať ruky preč z volantu.

Na zistenie, ktoré zariadenia sú kompatibilné, kliknite sem.

Android, Android Auto™, Google Play a ďalšie značky sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.
Technológia informačnej zábavy Fiatu 500L kombi

Technológia, ktorá všetkých spája

500L kombi ponúka priestor pre sedem osôb, ale môžete zostať v spojení so všetkými ostatnými. Pretože táto technológia umožňuje, aby ste boli nepretržite pripojení, telefonovali a prijímali hovory, posielali správy, počúvali skladby a hľadali najlepšiu trasu svojej cesty bez toho, aby ste dali ruky preč z volantu. Každú jazdu navyše zjednoduší parkovacia kamera, multifunkčný volant alebo nový TFT displej.

Balíčky

Balíček Style

Prispôsobte štýl svojej 500L kombi pomocou kvalitných detailov, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste vzbudili pozornosť. K dispozícii pre 500L kombi Plus
 • Hmlové svetlá,
 • chrómovaná mriežka chladiča a chrómované lišty na prednom nárazníku a boku vozidla.
*viaže doplnok 16“ alebo 17" kolesá z ľahkých zliatin

Balíček Connect

Ideálny balíček nato, aby ste boli stále pripojení, keď ste na cestách. Váš čas je drahý a 500L kombi to vie. K dispozícii pre 500L kombi Plus.
 • Funkcia mirroring (Apple CarPlay a Android Auto),
 • vstup USB pre zadné sedadlá,
 • UConnect Radio so 7“ dotykovou obrazovkou, s Bluetooth, so vstupmi USB, AUX, DAB a s ovládaním na volante.

Balíček Comfort

Nato, aby ste z každého výletu urobili jedinečný zážitok, potrebujete pohodlie. Dajte sa rozmaznávať s 500L kombi. K dispozícii pre 500L kombi Plus.
 • Elektricky ovládané zadné okná,
 • pevné polohovateľné dno batožinového priestoru,
 • predné koberčeky,
 • spätné zrkadlo na sledovanie detí vzadu.

Balíček Smart

Technológia uľahčuje život a vaše 500L kombi zjednodušuje šoférovanie
 • Parkovacia kamera,
 • parkovacie senzory,
 • elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá.