Skip to content Skip to navigation

Nový model
500L Mirror

 Vozidlo pre rodiny generácie 2.0

Nový model 500L Mirror Cross.

Fiat 500L Cross Mirror

Crossover navonok, špičkovo vybavený zvnútra.

Model 500L Mirror je teraz dostupný s výbavou Cross, vďaka ktorej sa môžete hrdiť autentickým „crossover“ vzhľadom vo vozidle vybavenom najnovšou technológiou UconnectTM. Ostaňte v spojení všade tam, kam vás cesta zavedie.

Mopar® Map Care

Interiér a technológia

Sústreďte sa na vedenie vozidla – zvyšok za vás obstará samotné vozidlo.

Vnútri nového modelu 500L Mirror Cross je všetko navrhnuté s maximálnym prihliadnutím na komfort jazdy.
Pripravte sa na štýlové cestovanie vďaka komfortným a vyladeným detailom interiéru, ako napríklad lakovaná prístrojová doska v čiernej farbe Nero Cinema alebo bielej farbe Bianco Gelato so sedadlami s čiernym čalúnením prémiovej kvality.

A vďaka rádiu UconnectTM so 7” dotykovou obrazovkou, ktoré je kompatibilné so systémom Android AutoTM a podporuje používanie systému Apple CarPlay, môžete počas nadchádzajúcich dobrodružstiev vždy počítať so spoľahlivým spoločníkom. Ostáva iba vybrať si cieľ cesty.

Informačný systém

Fiat 500L Mirror Uconnect

Navigácia

Budúcnosť patrí technológiám, ktoré sa čoskoro stanú neodmysliteľnými. Preto je model 500L Mirror je vybavený systém Uconnect™ s 7’’ dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, hlasovým ovládaním a rozhraním Bluetooth aj na prehrávanie médií.
Zabudovaný navigačný systém TomTom so službami LIVE okrem toho zaisťuje prístup k informáciám aktualizovaným v reálnom čase, správam o počasí, premávke, rýchlostných kamerách a funkciu online vyhľadávania bodov záujmu TomTom Places.

Jednoducho vyslovte, kam chcete ísť a dostanete sa do cieľa.

Fiat 500L Mirror TFT

TFT

Pomocou efektívneho nástroja, ktorý využíva špičkovú technológiu, môžete monitorovať všetky svoje cesty. V modeli 500L Mirror je zabudovaný 3,5“ TFT displej, ktorý sa čoskoro stane nevyhnutným spoločníkom na cestách. Na digitálnej obrazovke sa zobrazia užitočné informácie vo forme čísel a ukazovateľov vrátane otáčkomera, rýchlomera, ukazovateľa teploty a indikátora radenia prevodových stupňov, ktorý odporučí moment preradenia.