Nový model
500L Mirror

 Vozidlo pre rodiny generácie 2.0

Informačný systém

Fiat 500L Mirror Uconnect

Navigácia

Budúcnosť patrí technológiám, ktoré sa čoskoro stanú neodmysliteľnými. Preto je model 500L Mirror je vybavený systém Uconnect™ s 7’’ dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, hlasovým ovládaním a rozhraním Bluetooth aj na prehrávanie médií.
Zabudovaný navigačný systém TomTom so službami LIVE okrem toho zaisťuje prístup k informáciám aktualizovaným v reálnom čase, správam o počasí, premávke, rýchlostných kamerách a funkciu online vyhľadávania bodov záujmu TomTom Places.

Jednoducho vyslovte, kam chcete ísť a dostanete sa do cieľa.

Mopar® Map Care

Mopar® Map Care

Mopar® Map Care je služba, ktorá vám umožní aktualizovať mapy vášho navigačného systému (bezplatne počas prvých troch rokov).

So službou Mopar® Map Care máte prístup k aktualizovaným mapám každé tri mesiace. Pre aktualizáciu map navštívte vášho predajcu.https://maps.mopar.eu/

Fiat 500L Mirror TFT

TFT

Pomocou efektívneho nástroja, ktorý využíva špičkovú technológiu, môžete monitorovať všetky svoje cesty. V modeli 500L Mirror je zabudovaný 3,5“ TFT displej, ktorý sa čoskoro stane nevyhnutným spoločníkom na cestách. Na digitálnej obrazovke sa zobrazia užitočné informácie vo forme čísel a ukazovateľov vrátane otáčkomera, rýchlomera, ukazovateľa teploty a indikátora radenia prevodových stupňov, ktorý odporučí moment preradenia.

Fiat 500L Apple CarPlay

Apple CarPlay

Nový model 500L Mirror ponúka systém Apple CarPlay. Systém Apple CarPlay predstavuje najinteligentnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho iPhonu počas jazdy.

Použitím kľúčových funkcií a hlavných aplikácií, ktoré sú špecificky prispôsobené pre systém CarPlay na obrazovke modelu 500L Mirror, môžete pristupovať k navigačným informáciám, uskutočňovať hovory, odosielať a prijímať správy a počúvať hudbu bez toho, aby ste sa prestali sústrediť na cestu. Aplikace Siri umožňuje používať hlavné funkcie smartfónu prostredníctvom hlasového ovládania. Ďalšie možnosti máte k dispozícii na dotykovej obrazovke alebo na volante s ovládacími prvkami.

Kliknite sem a zistite ďalšie informácie o kompatibilných zariadeniach.

CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.