Skip to content Skip to navigation

500L S-Design

Pre tých, ktorí chcú mať štýl
Priestranný interiér a športový dizajn

Technológie

Fiat 500L S design - Uconnect 7” HD NAV

Vždy viete, kam ísť

Vďaka integrovanému navigačnému systému TomTom, ktorý je súčasťou voliteľnej výbavy, budete mať vždy k dispozícii najaktuálnejšie mapy. Výber trasy je teraz s novým infotelematickým systémom Uconnect so 7palcovou dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, navigáciou a službami LIVE ešte jednoduchší.
Fiat 500L S design - kormánykerékbe integrált kezelőszervek

Všetko pod kontrolou

Tlačidlami na volante môžete ľahko a bezpečne ovládať rádio aj funkcie na prístrojovom paneli, a to bez toho, aby ste museli sklopiť zrak z vozovky a prestať sa sústrediť na riadenie. Navyše prostredníctvom hlasového ovládania Siri® Eyes Free* máte možnosť ovládať svoj iPhone bez rúk.

* Funkcia Siri® Eyes Free vyžaduje kompatibilné zariadenie iPhone s technológiou Siri
UconnectTM 7“ HD LIVE

Uconnect™ 7“ HD LIVE

Infotelematický systém Uconnect™ so 7palcovou dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a službami LIVE ponúka všetko, čo potrebujete na cestách. Pripojte k nemu smartfón a využívajte množstvo aplikácií palubného systému:

  • eco:Drive pre monitorovanie štýlu jazdy a úsporu paliva,
  • my:Car pre kontrolu stavu vozidla (aj na diaľku pomocou smartfónu) a uloženie miesta, kde parkujete.
Fiat 500L S design - Apple CarPlay

Apple CarPlay* v štandardnej výbave

Nový model 500L S-Design podporuje aplikáciu zrkadlenia smartfónu Apple CarPlay, ktorá predstavuje najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob používania zariadenia iPhone za volantom. So základnými funkciami a hlavnými aplikáciami upravenými na prehliadanie v systéme CarPlay na obrazovke vozidla získate prístup k navigácii, volaniu, odosielaniu a prijímaniu správ a počúvaniu hudby bez toho, aby ste sa museli prestať sústrediť na riadenie. Vďaka aplikácii Siri môžete používať hlavné funkcie smartfónu aj prostredníctvom hlasového ovládania. Okrem toho môžete samozrejme využívať aj dotykovú obrazovku alebo ovládacie prvky na volante.* Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu oficiálne podporovaná.
Fiat 500L S design - Android Auto™

Android Auto™ v štandardnej výbave

Model 500L S-Design je tiež kompatibilný s funkciou zrkadlenia smartfónu Android Auto™, ktorá počas jazdy uľahčuje prístup k obsahu a aplikáciám vo vašom telefóne, a to jednoduchým a bezpečným spôsobom. Užívateľsky prívetivé rozhranie modelu 500L S-Design umožňuje prezerať aplikácie na obrazovke vo forme jednoducho čitateľných stránok. Aplikácia Google Maps zaisťuje prístup k informáciám o premávke v reálnom čase a ešte oveľa viac. Vďaka pokročilej technológii hands-free môžete volať, odosielať aj prijímať správy bez toho, aby ste museli pustiť volant z rúk.

* Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu oficiálne podporovaná.