SERVISNÉ SLUŽBY FIAT

Starostlivosť a pozornosť venovaná exkluzívne vášmu vozidlu Fiat.

NÁHRADNÉ DIELY

Iba tí, ktorí poznajú každučký detail a súčasť vášho vozidla Fiat sú schopní mu poskytnúť potrebnú starostlivosť a zabezpečiť tak požadovanú spoľahlivosť, pohodlie a výkon. Originálne náhradné diely značky Mopar® sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zachovali pôvodné vlastnosti vášho auto po celý čas.
Preskúmajte svet náhradných dielov Mopar
Zobraziť detaily

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY


Preskúmajte všetky riešenia značky Mopar®, ktoré zaistia optimálnu starostlivosť a údržbu o vaše vozidlo a sú vždy navrhnuté v súlade s jeho technickými vlastnosťami.

REPASOVANÉ NÁHRADNÉ DIELY


Použité originálne komponenty môžu byť repasované a ponúkať tak výkon zodpovedajúci novým dielom. Repasovanie prebieha postupom, ktorý je certifikovaný a garantovaný značkou Fiat.

CLASSIC LINE


Classic Line je špecifický rad náhradných dielov distribuovaných značkou Mopar® a navrhnutých pre vozidlá staršie ako päť rokov: získate tak výkon a bezpečnosť za zvýhodnenú cenu .

OLEJE A KVAPALINY Petronas


Spoločnosť Petronas Lubricants International vyvinula spolu s značkou Fiat najvhodnejšie mazivá a prevádzkové kvapaliny pre jednotlivé modely s cieľom zabezpečiť ich špičkový výkon, nízku spotrebu paliva a minimálny dopad na životné prostredie.

ZÁRUKA A ÚDRŽBA

Ste majiteľom nového vozidla značky Fiat? Objavte všetky výhody záruk a plánov predplatenej pravidelnej údržby, ktorých cieľom je zabezpečiť bezstarostnú jazdu a úspory pre váš rozpočet.

NÁVOD NA POUŽITIE A ÚDRŽBU VOZIDLA
Preskúmajte služby Mopar
Zobraziť detaily

ZÁRUKA NA VOZIDLO


Užívajte si jazdu naplno: kúpou vášho nového vozidla značky Fiat získate automaticky 24 mesačnú záruku bez obmedzenia kilometrov a k tomu rozšírenú záruku na ďalších 36 mesiacov s limitom 100.000 najazdených kilometrov.

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA


Jazdite bez starostí so službou Free to Go , ktorá ponúka 24hodinovú cestnú asistenčnú službu. FreeToGo je program mobility značky Mopar®, ktorý je k dispozícii 365 dní v roku, 24 hodín denne.

ÚDRŽBA


Dodržiavanie plánu pravidelnej údržby predpísanej výrobcom prispieva k zachovaniu funkčnosti a výkonu vášho vozidla Fiat.

NÁVOD NA POUŽITIE A ÚDRŽBU VOZIDLA


Stratili ste návod na použite a údržbu svojho vozidla značky Fiat? Teraz ich už nájdete aj online.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

Pre zákazníkov značky Fiat je k dispozícii zákaznícke centrum, ktoré zodpovie vaše otázky či poskytne potrebnú podporu.

Zákaznícke služby zahŕňajú:

  • informácie o modeloch, službách, servisnej sieti a ostatných produktoch. Volajte na univerzálne bezplatné telefónne číslo 0800 900 001 (zo zahraničia volajte +420 221 586 512 ).
  • 24hodinovú cestnú asistenčnú službu a odtiahnutie 365 dní v roku. Volajte na univerzálne bezplatné telefónne číslo 0800 125 756 (zo zahraničia volajte +421 252 490 042).

Fedezze fel szolgáltatásunkat

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Vstúpte do sveta originálneho príslušenstva Mopar® a odhaľte všetky možné spôsoby, ako zvýrazniť štýl či zvýšiť funkčnosť a praktickosť vášho vozidla Fiat. Vyberte si z širokej ponuky doplnkov pre exteriér a interiér, ktoré boli navrhnuté v súlade s vašim vozidlom. Od štýlových prvkov až po funkčné a praktické doplnky – značka Mopar® vyhovie všetkým vašim potrebám.
Preskúmajte svet príslušenstva

ORIGINÁLNE PREDMETY

Vašu vášeň pre značku Fiat teraz môžete ukázať pri každej príležitosti vďaka kolekcii štýlových doplnkov a oblečenia navrhnutých pre značku Fiat.

Nenechajte si ujsť najnovšie produkty v našej ponuke.
ponuka

Informácie

Fiat ponúka technickú literatúru nasledujúcim spôsobom a za nasledujúcich podmienok. Problematika je rozdelená na technickú literatúru pre modely vozidiel a na opravy motorov a prevodoviek Fiat. V prípade záujmu o Návod na obsluhu alebo jeho dodatky sa obráťte na autorizované servisné miesta Fiat.

Obsah kompletnej technickej literatúry, a to v akejkoľvek podobe, zostáva majetkom spoločnosti Fiat Chrysler Automobiles a je zakázané vytvárať a používať neautorizovane vyrobené kópie.


UŽIVATELSKÉ MANUÁLY

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
ponuka