Skip to content Skip to navigation

  PRE LEPŠÍ ZÁŽITOK Z JAZDY

  INFOTAINMENT

  Nový Fiat Tipo Hatchback a Kombi vynikajú modernou technológiou. S rádiom vybaveným 7“ dotykovým displejom si môžete vychutnávať hudbu a pripojiť si svoj smartfón jednoduchým a pohodlným spôsobom. Na želanie je k dispozícii systém UconnectTM s 10,25“ dotykovým displejom.

  BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE APPLE CARPLAY™

  Pripojte si svoj iPhone k systému Uconnect™ so 7“ alebo 10,25’’ dotykovým displejom a môžete ovládať Apple CarPlay bez kábla hlasovým ovládaním Siri alebo dotykovým displejom. Wireless Apple CarPlay je inteligentný, bezpečný spôsob na používanie vášho iPhone vo vašom automobile. Môžete navigovať, uskutočňovať telefonické hovory, posielať a prijímať správy, ako aj počúvať hudbu z Apple Music, audio knihy alebo podcasty a pritom zostať sústredený na premávku.

  CarPlay, iPhone a Siri sú obchodné známky Apple Inc.

  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení.

  BEZDRÔTOVÝ SYSTÉM ANDROID AUTO™

  Nový Fiat Tipo Hatchback a Kombi sú kompatibilné s Android Auto™. Keď pripojíte svoj smartfón, užívateľsky prívetivé rozhranie zobrazuje vaše aplikácie na 7“ alebo 10,25“ dotykovom displeji systému Uconnect™. Môžete bezpečne spravovať hudbu a kontakty a s Google Maps si zobraziť vašu trasu a podmienky v premávke v reálnom čase, priamo na dotykovom displeji.

  Google, Google Play and Android Auto™ obchodné známky Google LLC.

  Kliknite sem pre zoznam kompatibilných zariadení.