Nový 500L Cross:
za sférou bežného.

Podeľte sa o svoje nezabudnuteľné zážitky s ľuďmi, ktorí sú pre vás najdôležitejší. Nový Fiat 500L Cross: kde sa končí civilizácia, začína sa dobrodružstvo.

Technológie

Infotelematika – 500L Cross

Najmodernejšia technológia ducha crossoveru

Kto povedal, že crossover neznamená moderné technológie? Nový 500L Cross je plný najmodernejších technológií, ako sú volič režimov s tromi režimami jazdy a UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, so službami LIVE a vstupom USB, aby ste sa na ceste zase začali usmievať. Neváhajte, preskúmajte svet a podeľte sa o svoje zážitky.
UConnect – 500L Cross

Nové UConnect Radio so 7’’ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE

Rádio s novým 7" dotykovým displejom vám umožní vyberať zoznamy skladieb a obľúbené rozhlasové stanice a získať prístup ku všetkým ostatným funkciám palubného systému jednoduchým dotykom. A je tu aj vstup USB, pomocou ktorého môžete pripojiť kompatibilné externé zariadenie na prehrávanie skladieb a využívanie aplikácií. A pre tých najväčších fajnšmekrov je k dispozícii audiosystém Beats. Vezmite si so sebou hudbu, nech už idete kamkoľvek.
Parkovacia kamera –  500L

Inteligentná parkovacia kamera

Každé dobrodružstvo vás privedie na náročné cesty, ale niektoré sú naozaj príliš náročné. Takže všetko, čo môžete urobiť, je zacúvať a ísť opačným smerom. Žiadne obavy: Hneď ako zaradíte spiatočnú rýchlosť, zapne sa zadná kamera a na displeji vášho nového 500L Cross sa objaví jasný, ostrý obraz toho, čo je za vami. Vďaka dynamickej sieti je navyše manévrovanie jednoduché a už vás nebudú strašiť žiadne škrabance.
Volič režimu jazdy – 500L Cross

Choďte svojou vlastnou cestou

Nový volič režimov, umiestnený v strede konzoly, vám dáva na výber tri režimy jazdy (Normal, Traction+ a Gravity Control), takže môžete upraviť reakcie svojho automobilu podľa typu cesty pred sebou. A počas celej cesty vo svojom 500L Cross nebudete pociťovať námahu.
Apple CarPlay – 500L Cross

Apple CarPlay

Nový 500L Cross spolupracuje s aplikáciou Apple CarPlay. Apple CarPlay je najinteligentnejším a najbezpečnejším spôsobom, ako používať iPhone v aute. Vďaka hlavným aplikáciám a funkciám vyvinutým špeciálne pre CarPlay môžete mať na obrazovke 500L Cross dopravné spravodajstvo, môžete telefonovať, odosielať a prijímať textové správy a počúvať hudbu bez toho, aby ste sa museli rozptyľovať počas šoférovania. Na ovládanie telefónu môžete používať hlasové príkazy Siri alebo dotykovú obrazovku či integrované ovládacie prvky na volante.
Na zistenie, ktoré zariadenia sú kompatibilné, kliknite sem.

CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.   
Android Auto – Fiat 500L Cross

Android Auto™

Nový 500L Cross je kompatibilný so systémom Android Auto, ktorý je jednoduchým a bezpečným spôsobom prístupu k obsahu a aplikáciám vášho smartfónu pri vedení vozidla. Funkcie a aplikácie telefónu sa zobrazujú na obrazovke UConnect, kde sú vďaka jednoduchému a intuitívnemu používateľskému rozhraniu zorganizované do ľahko čitateľných stránok. Vďaka Google Maps napríklad získate dopravné informácie v reálnom čase. Telefonujte, posielajte alebo prijímajte SMS, a to formou hands-free, bez toho, aby ste museli dať ruky preč z volantu.
Na zistenie, ktoré zariadenia sú kompatibilné, kliknite sem..

Android, Android Auto™, Google Play a ďalšie značky sú registrované ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Balíčky

Balíček Smart

Perfektné mimo cesty a okolo mesta? Určite: s balíčkom Smart vás váš nový 500L Cross zavedie do zatiaľ nepreskúmaných častí mesta.

  • Parkovacia kamera,
  • parkovacie senzory,
  • elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá.

Balíček Style*

Zdokonaľte si svoj zážitok mimo pevnej cesty. Balíček Style dodáva štýlovú eleganciu, bez ktorej sa už nebudete chcieť zaobísť. < /p>

  • Zatmavené zadné okná, LED osvetlenie interiéru (v predných dverách, na stredovej konzole).


*viaže 17“ kolesá z ľahkých zliatin

Balíček Safety *

Bezpečnosť je všetko, najmä keď vaše dobrodružstvo zahŕňa celú rodinu.

  • Elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo,
  • systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB).

*viaže senzor dažďa a stmievania

Akčná ponuka