Nový 500L Cross:
za sférou bežného.

Podeľte sa o svoje nezabudnuteľné zážitky s ľuďmi, ktorí sú pre vás najdôležitejší. Nový Fiat 500L Cross: kde sa končí civilizácia, začína sa dobrodružstvo.

Technológie

Infotelematika – 500L Cross

Najmodernejšia technológia ducha crossoveru

Kto povedal, že crossover neznamená moderné technológie? Nový 500L Cross je plný najmodernejších technológií, ako sú volič režimov s tromi režimami jazdy a UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, so službami LIVE a vstupom USB, aby ste sa na ceste zase začali usmievať. Neváhajte, preskúmajte svet a podeľte sa o svoje zážitky.
UConnect – 500L Cross

Nové UConnect Radio so 7’’ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE

Rádio s novým 7" dotykovým displejom vám umožní vyberať zoznamy skladieb a obľúbené rozhlasové stanice a získať prístup ku všetkým ostatným funkciám palubného systému jednoduchým dotykom. A je tu aj vstup USB, pomocou ktorého môžete pripojiť kompatibilné externé zariadenie na prehrávanie skladieb a využívanie aplikácií. A pre tých najväčších fajnšmekrov je k dispozícii audiosystém Beats. Vezmite si so sebou hudbu, nech už idete kamkoľvek.
Parkovacia kamera –  500L

Inteligentná parkovacia kamera

Každé dobrodružstvo vás privedie na náročné cesty, ale niektoré sú naozaj príliš náročné. Takže všetko, čo môžete urobiť, je zacúvať a ísť opačným smerom. Žiadne obavy: Hneď ako zaradíte spiatočnú rýchlosť, zapne sa zadná kamera a na displeji vášho nového 500L Cross sa objaví jasný, ostrý obraz toho, čo je za vami. Vďaka dynamickej sieti je navyše manévrovanie jednoduché a už vás nebudú strašiť žiadne škrabance.
Volič režimu jazdy – 500L Cross

Choďte svojou vlastnou cestou

Nový volič režimov, umiestnený v strede konzoly, vám dáva na výber tri režimy jazdy (Normal, Traction+ a Gravity Control), takže môžete upraviť reakcie svojho automobilu podľa typu cesty pred sebou. A počas celej cesty vo svojom 500L Cross nebudete pociťovať námahu.

Balíčky

Balíček Smart

Perfektné mimo cesty a okolo mesta? Určite: s balíčkom Smart vás váš nový 500L Cross zavedie do zatiaľ nepreskúmaných častí mesta.

  • Parkovacia kamera,
  • parkovacie senzory,
  • elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá.

Balíček Style*

Zdokonaľte si svoj zážitok mimo pevnej cesty. Balíček Style dodáva štýlovú eleganciu, bez ktorej sa už nebudete chcieť zaobísť. < /p>

  • Zatmavené zadné okná, LED osvetlenie interiéru (v predných dverách, na stredovej konzole).


*viaže 17“ kolesá z ľahkých zliatin

Balíček Safety *

Bezpečnosť je všetko, najmä keď vaše dobrodružstvo zahŕňa celú rodinu.

  • Elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo,
  • systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB).

*viaže senzor dažďa a stmievania

Akčná ponuka